Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları Kim?

Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları Kim?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 2. Dokunulmazlık Oyunu ile pazar günü devam edecek. Geçen hafta Gönüllüler’in kaybettiği ve bir kişinin adaya veda ettiği oyun bu hafta büyük önem taşıyor. Peki Survivor 2018’de 25 Şubat Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim aldı? Ada Konseyi’nden kimlerin ismi çıktı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu heyecan Dokunulmazlık Oyunları’nın oynanması ile ikiye katlanırken yarışmacılar bu oyunu kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyor. Dokunulmazlık Oyunu’nun ilki geçen hafta oynanmıştı. Bu oyunda All Star Takımı büyük bir başarı göstermiş ve oyunu almıştı. Dokunulmazlık Oyunu’nda kaybeden Gönüllüler Bireysel Dokunulmazlık oyunu oynadılar.

Bireysel Dokunulmazlık oyunu öncesi haftanın en iyi performansı Ramazan’a ait oldu ve Ramazan oynamadı. Oyun sonrası ise Funda Bireysel Dokunulmaz oldu. Tüm bu sonuçlar sonrası Ada Konseyi’ne giden Gönüllüler ve All Star Takımı merakla sonucu bekledi. Ada Konseyi sonucu Cumali arkadaşları tarafından en çok ismi çıkan yarışmacı oldu. Funda ise adada sadece performansın yeterli olmadığını ve arkadaşları arasındaki huzurunda önemli olduğunu vurgulayarak Yağmur ismini verdi.

[mavitext]Survivor 2018 Kim Şampiyon Olacak? (Tahmin Sayfası) Tıklayınız![/mavitext]

Haftanın en yüksek performansına sahip olan Ramazan ise Marcus ismini verdi. Bu durumu daha önce Marcus’a söyleyen Ramazan Marcus’un bir şey dememesi üzerine Marcus’u yazdı. Ada Konseyi sonucunda çıkan 3 isim arasında ise halk oylaması yapıldı ve en az oya sahip Marcus adadan veda eden isim oldu. Marcus Acun Ilıcalı’nın da yakından tanıdığı bir isimdi. Acun Ilıcalı bu sonuçla birlikte yakınlarına bile öncelik tanımadığını bir kez daha göstermiş oldu.

25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan takım henüz belli olmadı. Ancak son iki oyunu kazanan All Star şu an formda gözüküyor. Gönüllüler ise tekrar toparlanabilecekler mi merak konusu oldu. Benim düşüncem bu oyunu All Star’ın alacağı yönünde. Zira Gönüllüler’e gelen 2 yeni ismin alışma sürelerini tamamlamadıklarını düşünüyorum. Bir de All Star’ın son zamanlardaki kazandıkları oyunlarla gaza gelip Dokunulmazlığı vermeyecekleri tahmin ediyorum. 25 Şubat verilen fragmanda Merve’nin sözlerinden All Starlar’ın oyunu kaybettiği düşüncesi oluştu. Siz 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu’nu kimin kazanacağını düşünüyorsunuz?

Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyununu All Star Takımı 10-7 kazandı. Şimdi Gönüllüler Bireysel Dokunulmazlık oynayacak. Bireysel Oyunu Melih kazandı. En yüksek performans Yağmur oldu. Oylamadan ise Birsen ve Gizem çıktı. Melih Cumali ismini verdi. Yağmur ise Ramazan ismini verdi. Bu dört isimden biri adaya veda edecek.

[saritext]Survivor 2018 Türkiye- Romanya Karşılaşmasını Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 25 Şubat Elenme Adayları Kim?

Bu konuda ise All Star Takımı’nın oyunu kaybetmesi halinde Ecem, Damla, Nagihan veya Sahra isimlerinin çıkacağını düşünüyorum. Gönüllülerde ise Cumali, Gizem, Emre veya İpek isimlerinin potada olacağını düşünüyorum. Cumali kazanırsa Anıl ve Ramazan’dan birinin ismini söyleyebilir. Sizce hangi takımdan kimlerin ismi elenme adayı olarak çıkar?

Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 25 şubat bireysel dokunulmaz kim oldu survivor 2018 25 şubat dokunulmazlık kim kaybetti survivor 2018 25 şubat elenme adayları survivor 2018 25 şubat pazar kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL