Survivor 2018 26 Haziran Yarı Final Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 26 Haziran Yarı Final Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 26 haziran salı yarışmanın en heyecanlı mücadelesini izleyeceğiz. Büyük finale son 4 gün kaldı ve geriye kalan bütün yarışmacıların tek hedefi şampiyon olmak. Bunun için de son düzlükte olan yarışmacılar büyük bir özveri ve efor sarf ediyorlar. Survivor 2018 26 haziran yarı final oyunu kim kazandı? 

Dün akşam Survivor 2018’de ilk yarı final heyecanı yaşandı. Kıran kırana bir mücadelenin ardından yarı finalin ilk ismi belli oldu. Artık yarışmacılar zorlu parkurlarda kadınlar ve erkekler birlikte yarışıyor. Ve bu yarışlar da kadınların başarısı izleyenleri ekrana kilitledi. Özellikle Nagihan Adem ve Anıl’ı eleyerek Hilmicem’le yarı final yarışının finaline kalan Nagihan büyük bir başarıya imza atsa da Hilmicem’e yenildi.

Seremoni alanına geldiklerinde Acun Ilıcalı Nagihan için kadınların gururu ve gücü gibi iltifatlarda bulundu. Yarı final koltuğuna oturma şansını elde eden isim ise Hilmicem oldu. Bu akşam yine yuarı final için yarışmacılar parkurda nefes kesen bir savaş verecek. Bugüne kadar oynanan en kritik oyunlardan biri olan yarı final heyecanında yine zaman zaman sakatlıklar yaşanacak. Fakat yarışmacılar kazanmak için her şeyini ortaya koyacak.

Survivor 2018 26 haziran 2. yarı final oyunu kim kazanacak sorusunu yanıtlamak oldukça güç. Fakat büyük ihtimal 26 haziran yarı final oyununu kazanan ikinci isim Adem olacak. Şuan yarışmada yer alan 6 isim de Kıbrıs finaline gitmeye hak kazandı. Yarı finalde yer alan yarışmacılar dün ve bugün oynanan oyunlarla belirlenecek. Yarı finale kalan ilk isim 25 haziran pazartesi oynanan yarı final oyununda Hilmicem ve bu akşam kazana isim dışında kalan 4 kişi ise sms e çıkacak.

Survivor 26 haziran salı kim kazandı sorusuna ANIL yanıtını verdik. Sizler de konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor 2018 26 haziran 2. yarı final oyunu kim kazandı survivor 2018 26 haziran kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL