Survivor 2018 26 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayları Kim?

Survivor 2018’de muhteşem bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor. Bundan sonra oynanan her dokunulmazlık iki takım için de hayati önem taşıyor. Her sayının altın değerinde olduğu Survivor 2018’de bu akşam oynanan oyun takımların kaderini büyük ölçüde değiştirecek. Peki Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

Dün oynanan ödül oyunu sonrasında kazanan gönüllüler takımı büyük bir sevinç yaşarken ünlüler takımı kaybetmenin verdiği üzüntüyle göz yaşlarını tutamadılar. Özellikle son sayıyı kaybeden Merve adeta yıkıldı. Ne Adem’in ne de Acun Ilıcalı’nın sözleri Merve’yi teselli etmeye yetmedi. Çünkü kaybettikleri ödül bugüne kadar verilen en güzel ve özel ödüldü. Kazanan takım Dominic’ten Türkiye’ye gidecek ve orada istediği gibi vakit geçirecek. Bir buçuk günün ardından adaya tekrar dönecek.

Bu muhteşem ödülün sahibi büyük bir mücadelenin ardından gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı durumu final oyununa taşımadan 2 oyunu da üst üste kazanarak ödülü sonuna kadar hak etti. Şimdi sıra geldi her şeyden daha önemli olan dokunulmazlık oyununa.

İki takım da dokunulmazlık oyununu kazanmayı çok isteyerek çıktı fakat ünlüler takımı dünkü ödül oyunu sonrasında ne yazık ki hala toparlanamadı. Ve bu da performanslarına yansıdı. Kıran kırana bir mücadelenin ardından dokunulmazlık oyununu kazanan takım ünlüler oldu. Ve eleme adayları Hakan ve Yağmur oldu. 

Dün oynanan ödül oyunu sırasında Hakan ve Mustafa Kemal arasında farklı bir tartışma yaşandı. Hakan ve Mustafa Kemal karşılaşmasında sayıyı alan Mustafa Kemal sevincini Hakan’a dönerek yaşayınca Hakan “seni severim kardeşim” cümlesini kurdu. Bunun üzerine Mustafa Kemal, Hakan’a dönerek onu sevmediğini söyledi. İkili arasındaki bu farklı diyalog herkesi şaşırttı.

Turabi bu durumu da en iyi şekilde kullanarak Hakan’ın üzerine gitti. Ada şartları zorlaştıkça ve final günü yaklaştıkça oyuncular arasında tartışmalar ve kavgalar da kaçınılmaz oluyor. Survivor 2018 özellikle kavganın, tartışmanın ve sataşmanın çokça yaşandığı bir dönem oldu.

Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunu sizler için yanıtladık. Sizler de konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.