Survivor 2018 26 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018’de heyecan ve adrenalin giderek artıyor. Finale sayılı günler kala ada şartları zorlaştıkça parkurla da zorlaşmaya devam ediyor. Yarışmacılar kazandıkları ödüllülerle dokunulmazlık oyunlarına daha adapte ve motive bir şekilde çıkıyor. 26 mayıs cumartesi akşamı oynanan ödül oyunu da dokunulmazlık öncesinde kazanan takıma büyük moral olacak. Peki Survivor 2018 26 mayıs ödül oyununu kim kazandı? 

26 mayıs cuma ödül oyununa gelen ünlüler takımı çok üzgün ve demoralize bir şekilde beachte yerlerini aldılar. Alp Kırşan’ın sunduğu ödül oyunu nefes kesen sahnelere tanıklık etti. Rekabetin iyice kızıştığı Survivor 2018’de çekişmeli oyunlar izlemeye devam ediyoruz. Bu akşam dokunulmazlık öncesinde oynanan ödül oyununu hangi takım kazandı sorusunun yanıtını verelim. Kazanan takım %90 gönüllüler olacaktır.

Dün oynanan İstanbul ödülü sonrasında büyük bir yıkım yaşayan ünlüler takımı ne yazık ki hala kendine gelemedi. Özellikle Merve göz yaşlarına bir süre hakim olamadı. Survivor’da sona yaklaşırken sinirler iyice gerildi. Mustafa Kemal ve Hakan arasında sıra dışı bir tartışma yaşandı. Mustafa Kemal, Hakan’a onu sevmediğini söyledi. Ve bu iki takımı da oldukça şaşırttı.

Kavgaların ve tartışmaların sürekli arttığı ve takımlar arasında gerilimin ve rekabetin inanılmaz bir hal aldığı Survivor 2018’de artık bütün yarışmacılar Kıbrıs finali için bireysel başarıya daha çok önem veriyor.

Turabi ve Sema sembolü kazanarak Kıbrıs finalinde yer alacak 5 kişiden 2 kişi olmayı başardı. Şimdi gözler diğer üç kişide.

Sizce Survivor 2018’de Kıbrıs finaline gitmeyi hak eden yarışmacılar kimler? Yorumlarınızı bekliyoruz.