Survivor 2018 27 Haziran Sms Birincisi Kim Olacak? Yarı Finali Kim Kazandı?

Survivor 2018’de 27 haziran çarşamba nefes kesen bir ödül oyununun ardından 3 yarışmacı bu akşam sms oylamasına çıkacak. Sms oylamasında en çok oyu alan isim ise yarı finale çıkma şansını elde edecek. Survivor 2018 27 haziran sms birincisi kim olacak? Yarı finale kim çıkacak? Kim kazandı?

Survivor 2018 27 haziran yarışmacılar için kırılma noktası diyebiliriz. Çünkü dört yarışmacıdan biri yarı finale çıkma şansını elde ederken diğer 3 isim ne yazık ki şampiyonluk hayallerine veda edecek. Dün akşam zorlu bir parkurda yarışmacılardan biri ikinci yarı finalist olmak için mücadele verdi. Kıran kırana bir savaşın ardından kazanan isim Anıl oldu.

İlk yarı finalist 25 haziran pazartesi akşamı belirlenmiş ve Hilmicem olmuştu. Dün akşam ise yine yarı finalist olmak için yarışmacılar her şeyini ortaya koydu. Damla ve Nagihan Unisex oyunlarda üstün bir başarı elde etti. Fakat yarı finalist olma imkanını ne yazık ki kıl payı kaçırdılar. Nagihan oyun sonunda kaybetmenin verdiği üzüntüyle göz yaşlarına hakim olamadı fakat Anıl’ı da tebrik etmekten geri duymadı.

Bu akşam ise yarışmacılar önce Dünya Kupası ödülü için efor gerektiren bir parkurda nefes kesen bir mücadele verecekler. Ardından Damla, Nagihan, Adem ve Turabi arasında yarı final için sms oylaması yapılacak. Halk oylamasında en yüksek sms oranını yakalayan isim yarı final koltuğuna oturacak.

Yarışmanın en can alıcı son 2 gününe girmiş bulunmaktayız. Survivor 2018 27 haziran sms oylamasında kim birinci olacak? 27 haziran yarı finale çıkan 3. kişi kim olacak?

3. yarı finalistin Adem olacağını düşünüyoruz. 

5 ay boyunca Survivor’a gelme amaçlarını bir an olsun unutmayan ve bu yolda tüm tehlikeleri göze alan yarışmacılar için büyük gün geldi. Artık şampiyon olarak isim için geri sayım başladı. Survivor 2018 27 haziran kim kazandı sorusunu sizler için yanıtladık. Sizce kim birinci olacak?