Survivor 2018 27 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? İşte Tüm Eleme Adayları

Survivor 2018 27 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? İşte Tüm Eleme Adayları

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

İki takım için de çok önemli bir dokunulmazlık oyunu yarışmacıları bekliyor. Bugüne kadar izlediğiniz bütün dokunulmazlıkları unutun çünkü 27 mayıs dokunulmazlık oyunu sırasında hiç izlemediğimiz görüntülere tanıklık edeceğiz. Peki Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte bütün eleme adayları…

Survivor 2018 27 Mayıs Pazar Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Kazanacak.

Survivor 2018 27 mayıs pazar akşamı sıra dışı bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor’ın klasikleşen oyunlarından birinde yarışmacılar performans sergileyecek. Ekranların soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor’ 2018’de bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık için 2. kez mücadele verdiler. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlıkta galip gelebilmek için her şeyini ortaya koydu. Fakat bu parkurda mücadele vermek hiç de kolay olmadı.

Bu akşam dokunulmazlık için kurulan parkurda bir yarışmacı 4 yandan bağlı bir salıncakta ellerindeki meşaleye benzeyen aparatları belirlenen deliklere takmaya çalıştı. Tabi ki bu olay anlatıldığı kadar kolay değil. Çünkü salıncak sürekli hareket halinde ve yarışmacılar bu deliklere denk getirmekte çok zorlanıyor. Bu konuda başarılı olan oyuncular, başarısız olan oyuncuları yüksek çıkışlarda bulundu. Yağmur bu konuda en başarısız olan isim oldu. Hilmicem de ona tepkisini bağırarak verdi. Gönüllüler de olaylar çok büyümedi fakat ünlüler de ipler iyice koptu.

Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu sırasında takım arkadaşlarının başarısız hamlelerine sinirlenen Adem, “yapmanız gereken sadece dönmek” diyerek çıkışınca Turabi’den sert bir karşılık aldı.Ve ikili arasındaki hafif yollu tartışma birden büyüdü kavga etme aşamasına geldi. Turabi ve Adem’in ses tonları yükselince araya Ümit Karan ve Merve girdi. Fakat Adem ve Turabi’yi sakinleştirmek hiç de kolay olmadı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı geldi ve çok sert bir şekilde ikiliyi ayırdı.

Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu ise arka planda kaldı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, eleme adayı olarak Hakan ve Yağmur’u çıkardı.

Etiketler: 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL