Survivor 2018 27 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? İnna Konserine Kim Gidecek?

Survivor 2018 27 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? İnna Konserine Kim Gidecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de muhteşem ödüller gelmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi Survivor’da sona yaklaşırken ödüllerin de değeri artıyor. Survivor 2018’de Acun ılıcalı pazar akşamı ekrana gelen bölümde ödül oyununun İnna konseri olduğunu açıkladı. Yarışmacılar büyük bir sevinçle tepkilerini ortaya koydu. Peki Survivor 2018 27 mayıs muhteşem İnna ödülünü kim kazandı? İnna konserine kim gidecek? 

Ünlüler ve gönüllüler takımı Acun’un İnna konseri açıklamasının ardından büyük bir heyecan yaşadı. Takımlar bu muhteşem ödülü kazanmak için her şeyini ortaya koydu. İnna konseri için hem ünlüler hem gönüllüler takımı zorlu parkurda kıyasıya bir mücadele verdi. Zaman zaman takım içinde tartışmaların yaşandığı parkurda rekabet tavan yaptı. İnanılmaz bir Survivor mücadelesinde takımlar dokunulmazlık öncesinde zevkli bir oyunda performans gösterdi.

Survivor 2018 27 mayıs İnna ödülünü Gönüllüler takımının kazanacak. 

Survivor 2018 27 mayıs ödül oyunu sonrasında muhteşem bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana bir karşılaşmada tansiyon o kadar yükseldi ki araya Acun Ilıcalı girdi. Zorlu oyunda Adem, takım arkadaşlarının performansından memnun kalmayınca onları sert bir şekilde uyardı. Fakat Turabi onun uyarısına aynı sertlikte karşılık verince ortalık karıştı. İkili kavga derecesine gelince araya Merve ve Ümit Karan girdi. Ancak ayırmak mümkün olmadı. Acun Ilıcalı yüksek bir sesle ikisini de uyardı. Ve tartışmaları sürdürmeleri durumunda oyun alanından kovulacaklarını söyledi.

İkili daha önce de sert bir kavga yaşamış ve Acun Ilıcalı’dan ihtar almışlardı. Şimdi herkes Adem ve Turabi’nin akıbetini merak ediyor. İkili arasındaki tartışma adada da devam ederse ortalık fena karışacak. Daha önce Acun Ilıcalı tarafından defalarca uyarılan ve diskalifiye aşamasına gelen Turabi umarız öfkesine yenik düşüp yanlış bir davranış yapmaz.

Bundan sonra yapılan bütün karşılaşmalarda heyecanı ve rekabeti doruklarda yaşandığı bir karşılaşma izleyeceğiz.

Etiketler: inna konserini hangi takım kazandı survivor 2018 27 mayıs ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL