Survivor 2018 27 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? 56. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 27 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? 56. Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Gönüllüler Takımı’nın üstünlüğü devam ederken en çok merak edilen konulardan bir tanesi 27 Nisan Cuma günü oynanacak olan ödül oyununu kimin kazandığı merak konusu oldu. Peki Survivor 2018’de 27 Nisan kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 27 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2018’de ödül ve iletişim ödüllerinin ardından en çok merak edilen konulardan bir tanesi 27 Nisan Cuma günü oynanacak ödül oyunu oldu. Gönüllüler son oyunları kazanmanın rahatlığı ile bu oyuna çıkarken Ünlüler ise kaybetmenin verdiği mutsuzlukla oyunlara çıkıyor. Gönüllüler son oyunlarda farka gidiyorlar. Düm oynanan ödül oyununda durumu 6-1 gibi skora getiren Gönüllüler bu başarısını devam ettirebilecek mi?

Ünlüler Takımı’nda en büyük sorunlardan bir tanesi de Turabi’nin sakatlığı oldu. Turabi yenilgiler üzerine parkurları parçalamış ve sonunda kendisine zarar verecek bir sonuca gitmişti. Bu hareket sadece kendisine değil takımına da zarar vermiş oldu. Turabi sembol oyununda oyunu kazanmasına rağmen elini mermere vurarak kestirmiş ve sonrasında elinde sakatlık meydana gelmişti. Doktor müdahalesinin ardından Turabi’nin eline 5 dikiş atıldı. Bu yüzden Ünlüler oyunlarda bir kişi eksik oynuyorlar.

[mavitext]Survivor Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Neden Tartışıyorlar? Tıklayınız![/mavitext]

Gönüllüler Takımı dün oynanan ödül oyununda adeta tarihi bir fark attılar. 6-1’den sonra Ünlüler’e sadece bir sayı kaptıran Gönüllüler oyunu 10-2’lik tarihi bir skor ile kazandılar. Ünlüler Takımı’nda yine hüsran söz konusu idi. Gönüllüler ise adeta durdurulamıyorlar. Özellikle 3 ismin diğer takıma geçmesinin ardından bir hafta sonra Cumali’nin de takımdan ayrılmasıyla coşan Gönüllüler her oyuna bir sıfır önde başlıyorlar.

Ünlüler ise yenildikleri oyunlardan sonra suçu kendilerinden aramak yerine Gönüllüler’in sevinçlerini eleştirdiler. Ümit Karan biz yendiğimizde bu kadar sevinmiyorduk derken, Turabi’de karşı takıma giden 3 arkadaşını eleştirdi. Survivor 2018’de 27 Nisan günü oynanacak olan ödül oyununu Ünlüler’in kazanacağını düşünüyorum. Zira artık son noktaya geldiklerini düşünüyorum. Bu oyunu da Gönüllüler alırsa dokunulmazlıkları da Ünlüler kaybeder. Siz hangi takımın ödül oyununu alacağını düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 56. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 27 nisan survivor kim kazandı 2018 ödül oyunu bu akşamki ödül oyununu kim kazandı 27 nisan survivor 2018 survivor 2018 27 nisan kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL