Survivor 2018 27 Şubat Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim!

Survivor 2018 27 Şubat Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim!

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·22:02 Şubat 25, 2018

Tv 8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Dokunulmazlık Oyunu sonrası bir isim adaya veda edecek. Peki Survivor 2018'de 27 Şubat Salı günü kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 27 Şubat Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim!

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken bu hafta ikinci kez oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu sonrası bir isim daha adaya veda edecek. Dokunulmazlık Oyunu henüz oynanmadı. Ancak bizler bu yazımızda ihtimaller üzerinde duracak ve sonunda elenecek ismin açıklanması ile birlikte adaya veda eden ismi de öğrenmiş olacağız. Öncelikle Dokunulmazlık Oyunu fragmanına baktığımızda Merve'nin sözleri bizlere ve izleyicilere Dokunulmazlığı kaybeden takımın All Star olduğunu düşündürdü.

Merve Aydın bu sözleri kaybettiği için mi yoksa tartışmadan kaynaklı bir meydan okuma olarak mı söyledi bunu bilemiyoruz. Bizler All Star'lar kaybettiğinde kimlerin ismi çıkar bunu hep birlikte değerlendirecek sizlerinde yorumlarını alacağız. Öncelikle All Star takımı kaybettiğinde yazılacak isimlere bakacak olursak; Nihat Doğan, Sahra, Murat, Merve Aydın, (Ecem sakat o katılırsa onunda ismi yazılacaktır.) ve Nagihan isimlerini düşünüyorum. Bu isimlerden Ecem yazılırsa direk eleneceğini ve All Star'ın ilk elenecek ismi olacağını tahmin ediyorum.

[mavitext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? (Tahmin Sayfası) Tıklayınız![/mavitext]

Elenme adayları olarak Nihat, Merve ve Sahra üçlüsünden Nihat'ın eleneceğini, Murat olursa yine Nihat'ın adaya veda edebileceğini düşünüyorum. Bunun nedeni olarakta Romanya- Türkiye yarışmasında Nihat'ın yapmış olduğu hareketlerin ve takımın modunu düşürmesi neticesinde kaybedilen yarışmanın sorumlusu olarak geniş kitlelerce gösterildiği bu nedenle eleneceğini düşünüyorum.

25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu'nu Gönüllüler'in kaybetmesi halinde ise Cumali, Emre, İpek ve Gizem isimlerinin çıkabileceğini düşünüyorum. Bu isimlerden Emre ile İpek isminden birisinin adaya veda edeceğini düşünüyorum. Tabi ki bu yarışmacılardan hiç biri Bireysel Dokunulmazlık ve performansı en yüksek isim olarak çıkmaması gerekiyor. Buna göre isimler değişecektir. Cumali Anıl ve Ramazan'dan birini söyleyebilir. Burada Cumali ile Hakan Hatipoğlu'nun konuşması önemli. Hakan bu isimleri söylettirmeyebilir. All Star'dan ise Nihat kazanırsa direk Merve ismini verebilir. İsimler belli olduğunda tekrar bir değerlendirme yapacağız. Sizin bu konudaki yorumlarınız ve aklınızdaki isimler hangisi? Adaya hangi isim veda etmeli? 

Dokunulmazlık Oyununu All Star kazandı. Gönüllüler Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynadı. Bunun sonucunda Melih kazandı. Yağmur en yüksek performansa sahip oldu. Ada Konsey'inde ise Yağmur Ramazan ismini verdi. Melih Cumali ismini söyledi. Ada Konseyinden ise Birsen ile Gizem ismi eşit çıkınca ikiside aday oldu. Elenme adayları: Cumali, Ramazan, Gizem ve Birsen oldu. Bu 4 isimden biri salı günü adaya veda edecek. Benim düşüncem Gizem Kurtulan'ın adaya veda edeceği yönünde. Sizce adaya kim veda eder?

Survivor 2018'de Adaya veda eden isim Gizem Kurtulan oldu.

[saritext]Survivor 2018 27 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 27 Şubat Tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=b03-7SICF2g

Yorum yaz