Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken son oynanan Dokunulmazlık Oyunu sonrası 27 şubat Ödül Oyunu ile devam edecek. Ödül Oyunlarında sonra zamanlarda All Star’lar tekrar toparlanmış ve öne geçmişti. Peki Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de son oynanan Dokunulmazlık Oyunu sonrası heyecan kaldığı yerden devam ederken 27 Şubat Salı günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nun sonucu merak konusu oldu. All Star’lar son 2 ödül oyununu kazanarak Gönüllüler’i yenmeyi başarmıştı. Ancak Gönüllüler ilk hafta acemiliğini atlattıktan sonra üst üste ödül oyunlarını kazanmış ve kolay lokma olmadıklarını bir kez daha kanıtlamışlardı. Türkiye- Romanya oyunu sonrası All Star takımı karışmış durumda.

All Star Takımı’nda Nihat ve Merve’nin tartışması haftaya damga vururken, All Star’larda adeta ileride olacak bölünmenin erkene alınmasına neden oldu. Nihat’ın Milli bir maçta yapmış olduğu hareket ve söylemler geniş kitlelerce de eleştirilirken, Survivor ile ilgili yapılan programlardaki yorumcularda kaybedilen oyunun en büyük sorumlusu olarak Nihat’ı gösterdi ve büyük bir eleştiri getirdiler.

[saritext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 son konforlu ada oyununda Sema- Fulya ve Funda- Yağmur karşılaştı. Gönüllüler’den Yağmur büyük bir performans göstererek rakiplerine sayı vermedi. Gönüllüler 5-2 kazanarak konforlu adada kalmaya devam ettiler. All Star sonraki oyuna kadar kötü barakada kalacaklar. Ödül olarak patates ve bakliyat kazanan Gönüllüler’de keyifler yerindeydi. Oyun sonrası ağlayarak oyunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Bu konu hakkında tek konuşacak olan kişi Nagihan ve Nihat olur dedi.

Survivor 2018’de 27 Şubat Salı günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nda kimin kazandığı henüz belli olmadı. Ancak son zamanlarda All Star Takımı bir biri ile uğraşmaktan performans olarak gerilemeye başladı. Gönüllüler ise adeta coşmuş durumda. Bu oyunun da baş başa geçeceği tahmin edilirken kazanan takım 27 Şubat Salı günü belli olacak. Sizce bu oyunu kim kazanır? Ödülü kim alır? 

Survivor 27 Şubat Ödül olarak mor oda ödülü verilirken Oyunu Gönüllüler 10-8 kazandı.

[saritext]Survivor 2018 27 Şubat Kim Elendi? Adaya Kim Veda Etti? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 27 Şubat Tanıtımı

Etiketler: survivor 2018 27 şubat ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 27 şubat salı ödül ne survivor 2018 ödül oyunu kazanan takım


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL