Survivor 2018 28 Haziran Var Mı? Bu Akşam Yayınlanacak Mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Survivor 2018 28 Haziran Var Mı? Bu Akşam Yayınlanacak Mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de dün yaşanan talihsiz olay sonucunda çeyrek final için beklenen canlı yayın iptal edildi. Yaşanan olumsuzlukların üzerine Survivor 2018 28 haziran var mı yok mu? Bu akşam yayınlanacak mı? Soruları izleyenler tarafından merak edildi.

Survivor 2018 27 haziran 3. yarı final adayının belirlenmesi için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde canlı yayında halk oylaması sonucu açıklanacaktı. Nefesler tutulmuş, kazanan kim elenen kim sorusuna yanıt ararken Acun Ilıcalı’dan herkesi üzen açıklama geldi. Acun Medya ekibinde kameraman olarak görev alan Alper Baycı’nın hain bir saldırı sonucunda hayatını kaybetmesi üzerine yayının iptal edildiğini açıkladı.

Tüm halinden oldukça üzgün olduğu belli olan Acun Ilıcalı, çok sevdikleri genç bir arkadaşlarını kaybettiklerini ve ekipçe çok üzgün olduklarını dile getirdi. Canlı yayın öncesinde sosyal medya hesabından da bu üzücü olayın detaylarını paylaşmıştı. Şimdi herkesin merak ettiği konu Survivor 2018 28 haziran perşembe Survivor  var mı yok mu? Yayınlanacak mı?

Survivor 2018’in 28 haziran perşembe yayınlanmayacak.  Çünkü yaşanan olay bütün Acun Medya ekibini derinden sarstı. Bu olayın üzerine bu akşam Survivor’ın yayınlanacağını sanmıyoruz. Kanaldan kesin bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Survivor 2018’in ekrana gelmesi planlanan saatte Sen Benim Her şeyimsin isimli sinema filmi yayınlanacak.

Survivor 2018 bu akşam yok.


Survivor 2018 Büyük Final Ne Zaman Olacak? Yayın Tarihi Hangi Güne Alındı?


Olayın üzerine sosyal medya diğer mecralarda en çok araştırılan konu Alper Baycı neden öldürüldü; nerede öldürüldü soruları oldu. Konuyla ilgili detayları haberimizde paylaştık. 24 yaşındaki Alper Baycı Dominic’in bir kasabasında iş çıkışında iki kişinin saldırısına uğradı yaşanan arbede de göğsünden bıçaklanan genç kameraman ne yazık ki olay yerinde can verdi.

Survivor 2018 çeyrek final heyecanı izleyiciler için buruk da olsa devam ediyor. Yeni bölüm ne zaman yayınlanır sorusunu en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Etiketler: survivor 2018 28 haziran perşembe neden yok survivor 28 haziran var mı yok mu survivor 28 haziran yayınlanacak mı


Yorum yaz