Survivor 2018 28 Mayıs Kim Elendi? Kim Gitti?

Heyecanın hız kesmeden devam ettiği Survivor 2018’de bu akşam bir yarışmacı adaya ve hayallerine veda edecek. Finale doğru kısa bir zaman kala Survivor 2018 28 mayıs kim elenecek? Kim gidecek? 

Oynanan  iki dokunulmazlık oyunlarından ilkini kaybeden gönüllüler takımı eleme potasına Yağmur ve Hakan’ı, ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise Turabi ve Mustafa Kemal’i koydu. Bireysel dokunulmazlığı kazanarak Turabi’nin ismini veren Adem aslında kimseyi şaşırtmadı. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kavga aşamasına gelen iki isim de bundan sonra birbirinin ismini vermeye devam edecek.

Survivor 2018 83. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Survivor’ın bu bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Belirlenen bu dört isim arasından haftalar öncesinde yapılan toplu sms de en düşük oyu alan isim adaya veda edecek. Peki survivor 2018 28 mayıs yapılan eleme konseyinde adaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak?

Survivor’a yaklaşık 4 aydır emek veren bu dört isimden birinin adaya veda etmesi çok zor olacak. Finale ramak kala elenerek Dominic’e ve final heyecanına veda eden isim hangi yarışmacı? Hakan ve Turabi kesinlikle eleme potasının en risksiz iki ismi. Bu yüzden pota korkusu olmayan bu iki kişiyi elediğimizde Mustafa Kemal ve Yağmur arasından biri elenen isim olarak Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. Survivor 2018 28 mayıs elenen isim Yağmur olacak. 

Yağmur gönüllüler takımının rutin olarak potaya giren isimlerinden biri. Bugüne kadar şansı yaver gitti ve girdiği her potadan çıkmayı başardı. Geçtiğimiz hafta Birsen, Yağmur, Nagihan ve Damla arasından adaya veda eden isim Birsen olmuştu. Fakat Yağmur’un bu sefer rakipleri oy potansiyeli yüksek isimler. Bu yüzden Yağmur ne yazık ki 4 aylık mücadelenin sonunda hayallerine veda eden isim olacak.

Dün akşam oynanan ödül oyunu sırasında yarışmacıların performans istatistikleri şöyle;

Turabi 4/3                                                               Anıl 3/2                        Nagihan 2/0

Sema 3/2                                                                  Hilmicem 3/2

Merve 2/1                                                                 Hakan 4/2

Ümit 3/1                                                                   Damla 1/1

Adem 3/1                                                                  Yağmur 2/1

Mustafa 3/1                                                              Murat 3/1

Bayrak yarışında Turabi ve Merve 1/0              Bayrak yarışında Yağmur ve anıl 1/1

Başarı performansına bakıldığında son oynanan dokunulmazlık oyununda en iyi performansı sergileyen ismin Turabi olduğunu görüyoruz. Turabi 3. kez Survivor’da yarışan bir isim olarak bu parkurda çok tecrübeli. Senkron oyununda oldukça iyi bir performans sergiledi. Fakat bayrak yarışında ne yazık ki Anıl’a karşı verdiği mücadelede kaybetti.