Survivor 2018 28 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sembolü Kim Kazandı?

Survivor 2018 28 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sembolü Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok izlenene yarışma programı Survivor 2018’de kritik bir eleme konseyi öncesinde yarışmacılar sembol için mücadele verdiler. Sembolü kazanan yarışmacı Kıbrıs Finali’ne doğrudan gideceği için bütün yarışmacılar için çok önemli. Bireysel performans sergileyen Survivor 2018 yarışmacılarından sembolü kim kazanacak?

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında gerilen sinirler 28 mayıs sembol oyunun da daha da arttı. Adem ve Turabi arasında yaşanan kavganın dozu arttı. Birbirlerinin mesleklerine kariyerlerine kadar dil uzatan ikiliyi Acun medya grubu zor ayırdı.

Survivor 2018 28 mayıs pazartesi ödül oyununu ünlüler kazanacak.

Sembol oyununu geçen hafta kazanan iki isim Turabi ve Sema olmuştu. Bu hafta sembol oyununda başarılı olan isim yine Turabi ve Merve oldu.  Survivor 2018’de finale yaklaştıkça herkesin heyecanı ve stresi artıyor.

Dün gerçekleşen ada konseyinde yaşanan renkli dakikaların etkisi hala sürüyor. Yunan yarışmacı Rodanthi’nin Hilmicem’den hoşlandığını açıklayan Acun Ilıcalı konseyde renkli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Hırs, mücadele, ve inancın hakim olduğu Survivor 2018’de bu akşam heyecanlı bir ödül oyunun ardından veda konseyi yaşanacak. Ve konseyde adaya veda eden isim Yağmur olacak.

Etiketler: survivor 2018 28 mayıs sembol ödülünü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL