Survivor 2018 29 Haziran Yayınlanacak Mı? Var Mı Yok Mu?

Survivor 2018 büyük final için nefesler tutulmuş sonuçlar bekleniyor. Büyük sms sonucunda belirlenecek olan Survivor 2018 şampiyonu 30 haziran cumartesi akşamı canlı yayında açıklanacak. Onun öncesinde merak edenler için Survivor 2018 29 haziran var mı yok mu? yayınlanacak mı? Sorularını yanıtlayalım.

Survivor 2018 Tv8 yayın akışan eklendi. Yaşanan büyük acının üzerinden 2 gün geçti. Ve bu süre zarfında Survivor çeyrek finali başta olmak üzere, Survivor Ekstra ve Survivor Panorama, canlı yayınları da iptal edildi. Alper Baycı’nın acısı henüz çok yeni fakat yayıncılık esasları gereğince programın yayınlanması gerekiyor. 2 günlük bir aranın ardından Survivor 2018 29 haziran canlı yayınla ekranlarda olacak.

Survivor 2018 29 haziran yayınlanacak mı var  mı yok mu sorularını merak edenler için yanıtladık. Konuyla ilgili bir değişiklik olması durumunda haberimizde paylaşacağız. Fakat şimdilik her hangi bir değişiklik olması beklenmiyor. Survivor 2018 çeyrek final heyecanıyla bu akşam ekrana gelecek. Önce Damla, Nagihan, Turabi ve Adem arasından yarı finale çıkmak için bir sms oylaması yapılacak.

Sms oylamasında en yüksek puanı alan yarışmacı yarı finalde Hilmicem ve Anıl’ın yanında tekrar bir sms oylamasına çıkacak. Ve bu üç isim arasından en yüksel smsi alan yarışmacı 2018 Survivor’ın şampiyonu olacak. Kıbrıs finaline kalan 6 yarışmacının her biri şampiyon olmayı sonuna kadar ha eden isimler. Damla, Nagihan, Anıl, Adem, Hilmicem ve Turabi arasından kim birinci olursa şampiyonluğu sonuna kadar hak etmiş sayılır.

Survivor 2018 29 haziran var mı yok mu yayınlanacak mı sorularının yanıtını sizler için paylaştık. Dominik’te gerçekleşen elim kaza sonucunda hayatına kaybeden Alper Baycı’ya saygı nedeniyle iki akşam boyunca yayınlanmayan Survivor 29 haziran yeni bölümüyle ekrana gelecek.