Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül (İletişim) Kim Kazandı?

Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül (İletişim) Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 29 Mart Perşembe günü oynanacak olan Ödül Oyunu ile devam ediyor. Bu ödül oyununda İletişim Ödülü için ter dökecek yarışmacılar bu oyunu muhakkak kazanmak istiyor. Peki 29 Mart Perşembe Ödül oyunu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül (İletişim) Kim Kazandı?

Survivor 2018’de iletişim oyunlarının büyük önem taşıdığını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu oyunların giderek daha ok önem kazanacağını ve Gönüllüler’in bu oyunları alması gerektiğinden bahsetmiştik. Daha önce cuma günleri yayına verilen iletişim ödülleri bu hafta ilk defa perşembe günü ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı’nın sürekli bir değişim içinde olduğunu söylemiştik. Bu hafta bu değişikliğin nedeni olarak farklı sürprizlerin olacağını düşünüyorum. Enternasyonel Oyunlar ile ilgili bu hafta bir gelişme olabilir. Oyunlar geçen hafta oynanmamıştı.

Survivor 2018’de İletişim Ödül oyunlarında All Star’ın bariz üstünlüğü bulunuyor. İletişim deyince All Star ciddi oranda oyunlara asılıyor. Bu haftada All Star’ın mücadelesini göreceğiz. Ancak Gönüllüler uzun süre kazanamamanın verdiği moral bozukluğunu bu sefer atabilirler. Oyunun All Star’a baktığını söylemekle birlikte Gönüllüler rahat olursa oyunu alabilirler. Gönüllüler Takımı ciddi bir konseyden çıktı. Yağmur ve Ramazan ikilisinden birinin gideceği konseyde elenen isim Ramazan oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Doktor Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Ramazan elenmeyi hiç beklemiyordu. Zira bir kaç defa potadan çıkmıştı. Ancak Ramazan adada yaptıklarının dışarıdan nasıl gözüktüğünü bilemediği için bir çok hata yaptı. İlk olarak en yakın arkadaşı Ece’yi All Star’a göndermek için adını yazdı. İkinci defa ise yakın arkadaşlık kurduğu Anıl’ın ismini konseyde yazdı. Bu iki hareket ve son zamanlardaki kötü performansı (sakatlığında etkisi var) Ramazan’ın elenmesine neden oldu. Gönüllüler İletişim Ödülü öncesi ise tartışmalarına devam etti ve konseyin etkileri adalarında konuşuldu.

Gönüllüler takımında Anıl ise “kimse Anıl’ı yazdınız diye hesap sormadı, birilerinin sırtında parazit gibi yaşayan zaten şampiyon olamaz ve ben buraya şampiyon olmaya geldim” dedi. “Nagihan ise bu hafta günah keçisi olarak Anıl’ı seçtiler, ben ne olursa olsun güçlü isimlerin kalması için çalışacağım” dedi. Hakan ise “Nagihan, Anıl Birsen ayrı ayır Yağmur yazmaya karar veriyorlar, ben yerim böyle tesadüfü” dedi. Hakan’ın Anıl’ı yazmak ile ilgili neyi hedeflediği yorumunu sizlere bırakıyor. 29 Mart Ödül Oyununu All Star’ların kazanacağını düşünüyorum. Sizce bu oyunu kim alacak? 

29 Mart İletişim Ödül Oyununu All Star Takımı 10-5 skor ile kazandı. All Star Takımı ailelerinden gelen mektupları okuyacak. Gönüllüler ise bir iletişim ödülünü daha kaybetmenin hüznünü yaşadı. 

[saritext]Survivor 2018 Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 34. Bölüm İletişim Oyunu Videosu

Etiketler: 29 mart iletişim oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 iletişim kim kazandı 29 mart 2018 survivor 29 mart kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL