Survivor 2018 29 Mayıs Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kıbrıs Finaline Kim Gidecek?

Survivor 2018 29 Mayıs Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kıbrıs Finaline Kim Gidecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018’de 4 ay su gibi akıp geçti. Finale çok az bir süre akala heyecanın dozu da giderek artıyor. Yarışmacılar Kıbrıs finaline giden yolda kat ettikleri mesafenin farkında oldukları için hepsi finalist olmak için varını yoğunu ortaya koyuyor. Bu süreçte zaman zaman tansiyon yükselse de oyunlara olan konsantre hiç eksilmiyor. İşte Survivor 2018 29 mayıs sembol oyununu kim kazandı sorusu ve yanıtı…

Survivor 2018’de ünlüler takımında Ümit Karan, Turabi, Adem, Sema, Merve ve Nagihan, gönüllüler takımında ise Damla, Hilmicem, Nagihan, Murat, Hakan ve Anıl kaldı. Hepsi birbirinden güçlü ve hırslı 12 yarışmacının nefes kesen mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Dün gerçekleşen veda konseyinde Yağmur birincilik hayallerine veda eden isim oldu.

Survivor 29 mayıs salı sembolü kazanan isimler Merve ve Hilmicem olacak. Anlat Bakalım ödül oyununu ise ünlüler kazanacak. 

Daha önce girdiği potalardan çıkmayı başaran Yağmur ne yazık ki Mustafa Kemal, Turabi ve Hakan’ın olduğu potadan çıkmayı başaramadı.Yağmur daha önce yapılan toplu sms sonucuna göre en düşük oyu alan yarışmacı olduğu için adaya veda eden isim oldu.

Veda konseyi öncesinde oynanan ödül ve sembol oyunları ise yine izleyenleri ekrana kilitledi. Son zamanlarda oyunlarda ki performanslardan daha çok yarışmacılar arasındaki kavgaları seyreder olduk. Çünkü Turabi ve Adem arasındaki gerilim her geçen gün daha da artıyor. Dün akşam gerçekleşen sembol oyununda sinirler tavan yaptı. Sembol oyununu kazanan Turabi’nin sevinci kaybeden Adem’i rahatsız etti. Ve Adem Turabi’ye bu sefer gerçekten gereksiz bir çıkış yaptı.

İkili arasındaki kavga hakaretlere ve küfürlere kadar gitti. Adem Turabi’ye kimsin sen gibi aşağılayıcı ithamlarda bulununca Turabi de aynı şekilde karşılık verdi. İkilinin sözlü tartışması tam fiziksel kavgaya dönüşecekken Survivor’ın arka plan ekibi olaya müdahil oldu.

Turabi’nin daha önce dansçılık yapması Adem tarafından gündeme geldi. Ve bu durum Turabi’yi daha çok üzdü. Veda konseyinde Acun Ilıcalı ikiliye söz hakkı verdi. Turabi insanların geçmişiyle değil bu günüyle değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Ve Acun Ilıcalı Adem’i haksız bulduğunu öne sürerek bir çok defa konuda uyardı.

Survivor 2018’de Turabi ve Adem’e defalarca tolerans tanındı. Oysa daha önce Zafer, Semih’e fiziksel hiç bir şiddet uygulamamasına rağmen sözlü saldırılar nedeniyle diskalifiye olmuştu. Fakat Acun Ilıcalı bu yıl Adem ve Turabi’ye çok fazla ayrıcalık tanıdı.

Survivor 2018 29 mayıs sembol oyununu kim kazandı sorusunu sizler için yanıtladık. Sizler de görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: survivor 29 mayı sembolü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL