Survivor 2018 29 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 58. Bölüm

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı merak ediliyor. Performanslar birlikte nefesler de tutuluyor. İşte Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunun detayları…

Survivor’da ünlüler gönüllülere karşı mücadelesinde başarılı olmaya başladı. Mağlubiyet zincirini kırmayı başaran ünlüler dün oynanan anlat bakalım ve dokunulmazlık oyunlarında birinciliği göğüsledi. Ayrıca 28 nisan dokunulmazlık oyunu sırasında daha önce eşine rastlanmayan bir olayla karşı karşıya kaldık. Turabi, sınırı aştı ve haklı haksız herkese bağırmaya ve küfürler etmeye başladı.

Turabi önce Anıl’la ufak bir gerilim yaşadı. Acun Ilıcalı’nın olaya tanık olmasıyla Turabi uyarı aldı. Uyarının ardından aynı şeyleri tekrarlayan Turabi, Acun’u çileden çıkardı. Turabi’yi kendi kurallarını koymakla suçlayan Acun Ilıcalı buna karşı geldi. Ve akşam gerçekleşen ada konseyi öncesinde Acun Medya Turabi’ye 5 maç ceza verdi. Turabi hem beş maç parkurda performans gösteremeyecek hemde oyun alanında bulunmayacak. Cezasının açıklanması üzerine Turabi’ye söz hakkı veren Acun, karşılık alamadı. Turabi susma hakkını kullandı.

Anıl, adeta ünlüler takımının hedef tahtası haline geldi. Önce Turabi’nin hakaretlerine maruz kalan Anıl oyun sonunda Mustafa Kemal’in ittirmesiyle eyer yığıldı. Olaylar bu noktadan sonra koptu ve ortalık karıştı.

Survivor 13. haftada olaylar bitmek bilmiyor. Dün oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Anıl ve Turabi kavgasına tanık olurken bu akşam oynanan dokunulmazlık sırasında Elif ve Nagihan birbirine giriyor. Kısa bir sözlü sataşmanın ardından sinirlerine hakim olamayan Nagihan Elif’in üzerine yürüyor ve takım arkadaşları onları ayırmak için araya giriyor.

Dün gönüllüler takımının kaybetmesi üzerine ada konseyinde 3 aday eleme potasına girdi. Survivor 2018’in ilklerin senesi olduğunu her fırsatta dile getiren Acun Ilıcalı yine bir ilke imza attı ve toplu sms oylaması yaparak önce gidecekler listesini  belirledi. Eleme potasına giren adaylar artık ne konuşmalarıyla ne de hal ve hareketleriyle destekçilerinden oy isteyemeyecek.

Survivr 2018’de kritik bir eleme haftası yarışmacıları bekliyor. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu fragmanda da anlaşıldığı gibi her yıl oynanan klasik körebe parkuru. Bu oyunun oynandığı her sene komik ve eğlenceli sahnelerin yanı sıra tartışmalar da yaşanıyor.

Survivor 29 nisan 2018 oynanan dokunulmazlık oyununu  gönüllüler takımı kazandı. Murat-Yağmur-Birsen üçlüsünün karşısına kim çıkacak bunun cevabını ada konseyinde alacağız. siz hangi takımın kazanacağını düşünüyorsunuz?

Etiketler: survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 58. bölüm survivor 2018 dokunulmazlık oyunu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL