Survivor 2018 29 Nisan Turabi Neden Yok? Neden Oynamıyor?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor’da kritik, heyecanlı ve gerilim dolu bir hafta tüm hızıyla devam ediyor. 29 nisan oynanan  ödül ve dokunulmazlık oyunlarında Turabi’nin olmaması izleyenleri şaşırttı. Bu detay sonrasında Survivor 2018 Turabi neden yok, neden oynamıyor, Turabi nerede sorularını da ön plana çıkardı.

Survivor 58. bölümü ile bu akşam seyirciyle buluştu. Yeni bölümde iki takım da ödül ve dokunulmazlık oyunları için karşı karşıya geldi. Oyunda dikkat çeken detay Turabinin olmaması. Turabi hayranlarına üzücü haberi verelim. Turabi bir süre ne parkurda nede oyun alanında yer almayacak. Çünkü Acun Medya Survivor ekibinin ortak kararıyla 5 oyun oynamama cezası aldı.

Turabi neden yok, neden oynamıyor sorularının ardından Turabi neden ceza aldı sorusunun yanıtını merak edenler için açıklayalım. 28 nisan cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi sınırı iyice aştı. Rakip takımın oyuncularından Anıl ile aralarında önce ufak bir atışma yaşandı. Bu anlara tanıklık eden Acun Ilıcalı Turabi’yi önce uyardı. Bir süre her şey yolunda gitti. Fakat oyunu 10-4 skorla kazanan ünlüler takımı sevinç gösterilerini biraz abarttı ve bu sırada Mustafa Kemal, Anıl’ı iterek düşürdü.

Anıl’ın kendisini düşüren Mustafa Kemal’e verdiği tepkiyi üzerine alınan Turabi yine sert bir çıkış yaptı, küfürler tehditler havada uçuştu. Bu sırada olaya Hakan’ın da dahil olmasıyla Turabi iyice çileden çıktı ve ortalık karıştı. Turabi’nin bu sert ve gereksiz tavırları Acun Ilıcalı’nın müdahalesiyle son buldu. Acun Ilıcalı Turabi’ye burası senin çiftliğin değil diyerek kendi kurallarını uygulayamayacağını belirtti. Ve akşam gerçekleşen konseyde Turabi’ye 5 oyun çıkmama cezası verdi.

Survivor 218 29 nisan Turabi neden yok, neden oynamıyor, ne zaman gelecek sorularını sizler için yanıtladık. Sizlerin Turabi hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyoruz. Sizce Turabi haklı mı?

Etiketler: survivor 2018 29 nisan turabi neden oynamıyor survivor 2018 29 nisan turabi neden yok


Yorumlar

  • Anonymous

    Turabi haksız verilen ceza azdır şımarık çocuk gibi yürüyüşü hareketi hep tarik edici hareketleiri bencil biri hep kazanayım yenilgiyi kabullenmiyor etrafa zarar veriyor değişik bir tip herkes eşittir o hep bana diyor Adem lede kavga etti Ademin sayesinde yemek yiyiyor diye katlanıyor Cumali giiti oyun almadı hep onda oyun alıyordu Turabi survicorü haketmiyor burnu çok büyümüş sevenleri kusura bakmasın onların oylarınıda haketmiyor hayal kırıklığı

  • Anonymous

    Turabi siyasetci turabi mustafa yiğiti sölemek istiyor müdahale ediyor beni yaz fanları çok gitmediğini biliyor rlif gidici inşallah

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL