Survivor 2018 3 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? (2.Türkiye- Romanya Ödülü)

Survivor 2018 3 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? (2.Türkiye- Romanya Ödülü)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 artık milli duyguların yüksekte yaşandığı bir yarışma haline geliyor. Geçen hafta Romanya- Türkiye müsabakasının ardından bu oyunun rövanş maçı 3 Mart Cumartesi günü yapılacak. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre bir kaç değişik ülke ile de oyunlar oynanacak. Bu durum Survivor’un yavaş yavaş değişime uğradığını da gösteriyor. Peki 3 Mart Türkiye- Romanya Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 3 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? (Türkiye- Romanya Ö.)

Yukarıda belirttiğimiz gibi Survivor 2018 ile birlikte bir çok ülke ile oyun oynama şansı elde edecek olan oyunular ile birlikte Survivor’un milli duyguları hissettireceğini ilerleyen yıllarda daha çok göreceğiz. Acun Ilıcalı’nın bir Survivor’u sadece yabancı ülkelerle oynanan oyunlar ile ekranlara getireceğini düşünüyorum. Örnek verecek olursak Survivor 2019 veya 2020’de Ünlüler Gönüllüler değil Türkiye takımı olarak bir sezon boyunca diğer ülkeler arasında bir yarışma yapılabilir. Acun Ilıcalı’nın bunu düşündüğün ve bunun ile ilgili neler yapılabilir şimdiden hazırlıklara başladığını tahmin ediyorum.

Survivor Türkiye ile daha milli duyguların artacağı ve Türkiye’de Survivor izlemeyen bir çok kesiminde bu şekilde Survivor izleyeceğini düşünüyorum. Bu benim düşüncem. Acun Ilıcalı bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ancak görünen köy de kılavuz istemez. Bu sene yabancı ülkeler ile oynanan oyunların sayısını artırdı. Gelecek senelerde artık direk Survivor’a bu şekilde başlayabiliriz. Bu durum hem bir farklılık hem de heyecan katacaktır.

[saritext]Survivor 2018 Kim Şampiyon Olacak? Tahmini İsim? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 3 Mart Romanya- Türkiye oyunu kimin kazancağı ile ilgili görüşlere gelirsek; bu konuda artık kesin bilgilere ulaşmak zor oluyor. Ancak All Star geçen hafta Romanya’ya kaybettiği oyunun rövanşını almak için bu oyuna ciddi bir şekilde asılacak. All Star’ın oyuncu kadrosu iyi ancak kendi aralarındaki problemler yüzünden oyunlara konsantre olamıyorlar. Murat Ceylan oyun kaybettiğinde çabuk düşüyor. Takımda oynuyor, oynamıyor tartışmaları bitmedi. Bu durumda ben olsam geçici bir süreliğine bir kaptan seçer ve onun dediklerine herkesin riayet etmesini sağlardım.

All Star Takımında kaptan olarak Ümit Karan seçilebilir. Ancak bu kaptanın adil olması ve hangi oyunda hangi yarışmacıyı çıkaracağını belirleyerek herkesin oyunlarda aşağı yukarı aynı sayıda dahil olmasını sağlardım. Bakalım All Star ne yapacak. Gönüllüler Takımı’na gelecek olursak; Gönüllüler geçen kaybettikleri milli ödülü bu hafta kazanmak için çok mücadele edecek. Kıran kırana geçecek olan oyunların galibi kim olacak? Siz bu oyunda kimin galip gelmesini isterdiniz? Gönlünüzde bir takım var mı? Nedenleri ile birlikte yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018 3 Mart ödül oyununu All Star Takımı 10-8 bir skor ile kazanmasını bildi ve Romanya karşısında oynamaya hak kazandı. 

[mavitext]Survivor 2018 Türkiye- Romanya Rövanş Karşılaşması Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 3 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 3 mart türkiye romanya ödülü kazanan takım survivor 3 mart ödül oyunu skoru


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL