Survivor 2018 3 Mayıs Turabi Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Survivor 2018 3 Mayıs Turabi Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Geçtiğimiz hafta Hakan ve Anıl’la yaşadığı tartışma sonucunda ceza alan Turabi 3 mayıs oyun alanında yer almadığı için izleyenler Turabi’nin cezası ne zaman bitecek? Turabi neden yok? sorularına yanıt aradı. 

Turabi’nin bu akşam oynanan 2. ödül oyunuyla cezası bitiyor. Turabi yarından itibaren hem parkurda hemde beachte yerini alacak. Geniş bir fan ve hayran kitlesine sahip olan Turab’nin uzun süredir sahalarda olmaması gerçekten fark ediliyor. Yarışmanın önemli ve marjinal isimlerinden biri olan Turabi ne zaman dönecek sorusunu böylece yanıtlamış oldu.

Zinde, dinlenmiş ve daha hırslı bir Turabi 4 mayıs cumadan itibaren parkurların tozunu attırmaya geliyor. Bundan sonra tek bir hatasında diskalifiye olma riskiyle karşı karşıya olan Turabi’nin çok dikkatli olması gerekiyor.

Hakan onun bu tehlikesinin farkına varırsa tahrik edici sataşmalarda bulunabilir. Umarız Turabi bu oyuna gelmez ve Survivordaki macerasına devam eder. Survivor 2018 3 mayıs Turabi neden yok neden oynamıyor diye merak eden tüm izleyenler için Turabi’nin yarın oyunlarda yer alacağını söyleyebiliriz.

Ünlüler takımı 3 mayıs perşembe akşamı oynanan ödül oyununda tarihi bir farkla gönüllüler takımını yenmeyi başardı. İskender ödülü kazanan ünlüler takımı uzun süreden sonra yemek yemenenin zevkini yaşadılar.

Etiketler: 4 mayıs turabi neden yok survivor 2018 3 mayıs turabi neden oynamıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL