Survivor 2018 30 Mart Kim Kazandı? (Ödül Oyunu 35. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 30 Mart Kim Kazandı? (Ödül Oyunu 35. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada son oynanan iletişim oyununun ardından oyananacak olan Ödül Oyun’u merak konusu oldu. Peki Survivor 2018’de 30 Mart Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Ödül Ne ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 30 Mart Kim Kazandı? 

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018’de 30 Mart oynanacak Ödül Oyunu’nu kimin kazanacağını tahmin etmek artık pek zor olmuyor. Gönüllüler zaman zaman oyunları alsa da genel olarak All Star’ın üstünlüğü gözleniyor. Gönüllüler Takımı özellikle Anıl’ı potaya çıkarmakla ciddi bir hata yapmış ve bu hatanın bedelini de oyunlarda görüyoruz. Oyunlarda kaybetmelerinin en büyük nedeni artık Gönüllüler’in takım olmaktan çok uzak olmasına bağlıyorum. Anıl’ın yazılması ve Ramazan’ın elenmesi ile birlikte Gönüllüler Takımı gruplara ayrılmış durumdadır.

Konseyde bana göre iyi bir elemanını kaybeden Gönüllüler Takımı Ramazan yerine performanı daha düşük bir oyuncuyu gönderebilirlerdi. Ancak performansa göre bir çıkarım olmadığı için 3 güçlü ismi potaya soktular. Potada ise kimin kimden hoşlanmadığı görüldü. Benim düşünceme göre Hakan Anıl’ı rakip olduğu için hazır takımda istemiyorken göndermek isterken, Nagihan ise Yağmur’u kendisine muhtemel bir rakip görmenin ötesinde oyunlarda Yağmur olduğu zaman Nagihan geri planda kalıyor, Nagihan oynadığında ise Yağmur geri planda kalıyor.

[mavitext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Senin Adayın Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Tüm bu dengeler Gönüllüler Takımı’nda Anıl, Birsel, Nagihan’ı birleştirirken bu gruba Anıl ile arası iyi olan Nevin’de dahil olacaktır. Öte yandan Hakan ise 3 ismin Yağmur ismini söylemelerini tesadüf olarak görmediğini söyledi. Sonuç olarak Gönüllüler Takımı bu gruplaşmalar ile birlikte bölünmeye ve ayrışmaya gittiği için oyunlarda da kazanamıyorlar. Zira bunu geçen sezonki Gönüllüler’de de çok gördük, Ünlülerde de çok gördük. Ne zaman gruplaşmalar ve ayrışmalar başladı o zaman oyun kaybetmeye başladılar. Bu sene All Star’da ise böyle bir durum yok. Zaman zaman kavga olsada benim düşüncem birleşmeye kadar takım olarak devam edecekleri ondan sonra zaten herkes bireysele dönüyor.

30 Mart Cuma 35. bölüm fragmanında Gönüllüler adasının yine karıştığını gözlemliyoruz. Nagihan’ın Gönüllüler’e gelme amacı full oynamak. Birsen’de bunu istiyor ve son oyunlarda Nagihan ve Birsen ikilisini çokça görüyoruz. Nagihan muhtemelen oynatılmadığı tezini burada da sürdürüyor ve Funda’ya bir mesaj veriyor. Funda ise Nagihan ve Birsen’in yapmak istedikleri duruma karşı çıkacağının mesajlarını verirken Gönüllüler’de kılıçlar çekilmiş durumda. Benim düşüncem yarınki ödülü de All Star’ın kazanacağı yönüdedir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Gönüllüler Takımı bu oyunu alabilir mi? Funda bu duruma nasıl bir önlem alacak? 

[saritext]Birleşme Ne Zaman? Kimler Kalacak? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 30 Mart oynanan Ödül Oyunu’nda Gönüllüler Takımı oyunu 10- 6 kazandı. Gönüllüler pizza ödülüne kavuştu.

Survivor 2018 30 Mart 35. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 30 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 30 mart cuma ödül oyunu kim kazandı surviyvor 30 mart ödül ne kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL