Survivor 2018 30 Nisan Kim Elendi? 59. Bölüm Kim Gitti?

Survivor 2018 30 Nisan Kim Elendi? 59. Bölüm Kim Gitti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de nefesler tutuldu ve Survivor 2018 30 nisan pazartesi kim elendi adaya kim veda etti sorularının yanıtı bekleniyor. Kıyasıya verilen bir dokunulmazlık mücadelesi sonucunda 5 kişinin eleme potasına girdiği ilginç bir ada konseyi yaşadık. Survivor 2018 30 nisan bu beş isim arasından adaya veda eden yarışmacı kim olacak?

Survivor 2018 13. haftada kavganın, sataşmanın ve cezaların havada uçuştuğu bir yarışma izledik. Turabi’nin Anıl’la yaşadığı kavga sonucunda ceza alması, Hakan’ın 2. dokunulmazlık oyunu sırasında öksürerek Yağmur’a taktik vermesiyle Acun Ilıcalı’dan ihraç cezası alması heyecanı ve gerilimi artırdı. Gözler nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu sonucunda Survivor 2018 30 nisan kim elendi adadan kim gitti sorularında.

İlk dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden gönüllüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylamada Yağmur ve Murat’ı aday çıkardı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmicem Birsen’in ismini verdi. Gönüllüler takımının eleme adayları böylece belirlenmiş oldu. Birsen, Yağmur ve Murat. Dün oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise kıran kırana bir mücadelenin ardından kazanan takım gönüllüler oldu. Ünlülerin hızlı bir çıkış yaptığı yarışmada 9-6 lık skorla önde olan ve dokunulmazlığı garanti gören ünlüler takımı, gönüllülerin atağıyla ters köşe oldu ve 9-10 luk bir skorla maçı karşı takıma verdi.

Üstelik gönüllüler takımı Hakan’ın ihraç cezası almasının ardından moral bozukluğu yaşamasına rağmen galibiyet bayrağını kaldırmayı başardı. Böylece 29 nisan ada konseyinde rahat bir şekilde ünlüler takımının eleme heyecanını seyrettiler.

 

Ünlüler takımı kendi aralarında yaptıkları gizli oylamada Elif’in ismini yazarak ilk adaylarını belirledi. Ardından bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal bir isim verdi. Mustafa Kemal aday göstereceği ismi açıklamadan önce, haktan hukuktan bahsetti. Ve onun hak hukuk söylemleri üzerine Turabi kendi ismini söylemesini istedi. Son 5 oyuna çıkmama cezası alan Turabi gitme adayı olarak kendisinin potaya girmesi gerektiğini söyledi. Fakat Mustafa Kemal Yiğit’in ismini verdi.

Gergin bir ada konseyinin ardından Yiğit, Elif, Birsen, Yağmur ve Murat eleme potasında yer aldı. Şimdi herkes survivor 30 nisan kim elendi kim gitti sorularını merak ediyor.

Bizim tahminimiz bu 5 isim arasında adaya veda eden yarışmacı Yiğit oldu. Bir diğer önemli nokta ise şuan adaya ve hayallerine veda eden ismin resmi olarak belirlenmiş olması. 24-27 nisan arasında toplu sms oylaması yapıldı ve bu 5 kişi arasından en düşük oyu alan kişi şuan noter tasdikli belgede yazıyor.

Sizce Survivor 2018 30 nisan kim elenecek? Adadan gitmesini istediğiniz isim kim? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: survivor 2018 30 nisan kim elendi survivor 2018 30 nisan kim gitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL