Survivor 2018 30 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 30 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Reyting rekorları kıran Survivor 2018’de yine heyecan dolu bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Muhteşem bir parkurda soluksuz izleyeceğimiz kıran kırana mücadele sonucunda 30 nisan pazartesi ödül oyununu kim kazandı sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. Şimdi Survivor 29 nisan kim kazandı hangi takım birinci oldu sorularının detayı haberimizde.

Survivor 2018’de takımlar artık öyle bir duruma geldi ki ödüllerden daha çok kazanmanın verdiği hazzı yaşamak istiyor. Özellikle ünlüler takımı gönüllüler takımına karşı kaybetmenin verdiği eziklik duygusunu bir türlü kabullenemiyor. Takımlar 30 nisan eleme konseyinin öncesinde ödül oyunu için oyun alanında yerlerini aldı. İki takımda aç iki takımda kazanmak istiyor. Hepimizin merak ettiği survivor 30 nisan kim kazanacak sorusu haberimizin devamında…

Bu akşam oynana  ödül oyununda yine muhteşem bir parkur yarışmacıları oldukça zorlayacak. Finale adım adım yaklaşırken, parkurlar ve engeller de giderek zorlaşıyor. 30 nisan ödül oyunu için hazırlanan parkurda havuz etabından atışa kadar bir çok engeli en hızlı şekilde geçmek için sakatlanma tehlikesini hiçe sayan oyuncular üstün bir efor sarfetti. Havuz engelinin olduğu tüm yarışlarda gönüllüler üstünlük sağlıyor. 30 nisan oynanan ödül oyunu da bu yüzden gönüllülere bakıyor.

Hilmicem’in mükemmel şovuyla hem görsel şölen hemde heyecanlı sahneler izleyeceğiz. Survivor 2018 30 nisan ödül oyunun kim kazandı sorusunun yanıtına gelince, ödülün sahibi % 80 gönüllüler olacak. Çünkü parkur ve engeller tam gönüllüler takımının oyuncularına göre.


Survivor 2018 30 Nisan Kim Elendi? 59. Bölüm Kim Gitti?


Ünlüler takımında havuz etabında en iyi olan yarışmacılardan biri olan Turabi’nin cezalı olması takımı olumsuz etkileyecek. Turabi daha 3 oyun parkurlarda performans gösteremeyecek. Zaten son zamanlarda performansının düşüklüğü nedeniyle psikolojisi alt üst olan Turabi zor günler geçiriyor. Bir de oyunlarda yer alamayacak olması onu daha kötü bir duruma soktu.

Ayrıca dün gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın Turabi konusunda ünlüler takımına uyarılarda bulunması herkesi şaşırttı. Acun Ilıcalı Turabi’ye kendini savunma hakkı dahi vermedi.


Survivor 2018 29 Nisan Turabi Neden Yok? Neden Oynamıyor?


Survivor 2018’de, ünlüler takımını kaybetmeye başlayınca tanıdık. Üst üste mağlubiyet yaşayan ünlüler takımı kime saldıracağını kimi suçlayacağını şaşırdı. Gönüllüler takımı onların tepkisi yüzünden kazandıkları oyunun sevincini dahi yaşayamıyor.

Survivor 2018 30 nisan ödül oyunu kim kazandı sorusunun yanıtını sizler için verdik. Sizlerde konuyla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor 2018 30 nisan kim kazandı survivor 2018 30 nisan ödül ne survivor 2018 30 nisan ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL