Survivor 2018 31 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 31 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de heyecanın dozu giderek artarken aynı zamanda ödüllerin önemi de artıyor. Bu akşam oynanan ödülde yarışmacılar yine çok özel ve önemli bir ödül için mücadele verecekler. Survivor 2018 31 mayıs perşembe ödül oyununu kim kazandı? 

Survivor 2018 85. bölümde yine heyecan dolu nefes kesen bir karşılaşma izleyeceğiz. Son yaşanan veda konseyinde adaya ve hayallerine veda eden isim Yağmur olmuştu. Yağmur’un vedasının ardından gönüllüler takımı daha önce kazandıkları İstanbul ödülü için yol çıktılar.

Nagihan, Anıl, Damla, Hilmicem, Murat ve Hakan bir buçuk günlerini İstanbul’da istedikleri gibi geçirdiler. Tabi bu sırada yarışmayla ilgili herhangi bir ip ucu almamaları için sürekli yanlarında Acun Medya ekibinden kişiler yer aldı. Hilmicem, yeni vizyona giren filmi Hürkuş’u seyirciyle birlikte izledi. Yanında birlikte başrol paylaştıkları Gizem Karaca da vardı.

Nagihan kızı ve sevgilisi Ramiz Özbay ile buluştu. Hakan ise eşi Gizem ile buluştu ve keyifli saatler geçirdi. Murat yarışma boyunca büyük özlem çektiği sevgilisiyle bir araya geldi. Bütün yarışmacılar İstanbul’da sevdikleriyle bir araya gelerek özlem giderdi.

Acun Ilıcalı İstanbul ödülü için toplam 500 bin TL harcadı. Bu güne kadar bir ödül için ilk kez bu kadar yüksek maliyeti gözden çıkardı. Bu akşam yayınlanan bu bölümde bol bol gönüllüler takımının İstanbul maceralarını izleyeceğiz.

Böylesine güzel bir ödülün ardından enerji depolamış bir şekilde oyun alanına gelen gönüllüler oyuna daha fazla asılırken, ünlüler takımı takımlarından kimsenin gitmemesi üzerine daha sevinçli ve motive bir şekilde oyuna çıktı. Gönüllüler ve ünlüler takımı arasında kıran kırana bir mücadelenin ardından Survvior 31 mayıs ödül oyununu Gönüllüler takımı kazanacak. 

Survivor 2018’de finale adım adım yaklaşırken yarışmacılar için her şeyden daha önemli olan sembol ve dokunulmazlık oyunları. Fakat bu oyunlara güçlü ve enerji dolu bir şekilde çıkmaları için ödül oyunlarını kazanmaları gerekiyor. Umarız bu akşam kavganın ve tartışmanın olmadığı bir yarışma izleriz. Çünkü artık tartışmaların ve kavgaların yüzünden yarışmanın tadını alamıyoruz.

Survivor 2018 31 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusunu sizler için paylaştık. Sizler de görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=PLWodGSBFWk

Etiketler: 31 mayıs ödül oyununu hangi takım kazandı survivor 2018 31 mayıs ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL