Survivor 2018 4 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? İletişimi Hangi Takım Aldı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 4 haziran pazartesi dokunulmazlık öncesinde heyecan dolu bir ödül oyunu oynandı. Gönüllüler ve ünlüler takımı sonucunda sevdikleriyle iletişime geçecekleri ödül oyunu için oyun alanında yerlerini aldı. Survivor 2018 4 haziran pazartesi iletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor’da heyecanın dozu her geçen gün artıyor. İki takım da finale adım adım yaklaşırken daha zorlu parkurlarda nefes kesen mücadele veriyor. Bu akşam aileleriyle iletişime geçme şansını hangi takım kazanacak? Ailesinin yanından yeni gelen gönüllüler takımı mı yoksa 4 aydır aileleriyle hiç iletişime geçemeyen ünlüler takımı mı?

Survivor 2018 4 haziran pazartesi dokunulmazlık öncesinde oynanan iletişim ödülünü gönüllüler kazanacak. 2. ödül oyununu ise %90 yine gönüllüler kazanacak.

Bu akşam oynanan ödül oyunu sırasında eleme potasında olmanın verdiği gerginlikle oldukça hırçın olan Ümit Karan ve Murat arasında kavga yaşanacak. Ümit Karan’ın bu saldırgan tavırları toplu sms in bitmesinin ardından hemen başladı.

İki takım için de heyecanlı bir eleme konseyi bu akşam iletişim ödülü sonrasında yaşanacak. İki takım da çok gergin ve stresli. 4 dev isim eleme potasında. Damla, Hakan, Turanbi ve Ümit Karan. Her biri birbirinden başarılı yarışmacının elenmesi takımlar için de büyük kayıp olacak.

Etiketler: 4 haziran survivor 2018 ödül oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL