Survivor 2018 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Kimlerin İsmi Çıktı!

Survivor 2018 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Kimlerin İsmi Çıktı!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmaya 4 Mart Pazar günü Dolunulmazlık Oyunu ile devam ediliyor. Yarışmada cumartesi günü oynanan Romanya Türkiye mücadelesinin ardından oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu’nu kim kazandı? Bireysel Dokunulmaz kim oldu kimi söyledi? Haftanın performans olarak en iyi yarışmacısı kim oldu? Ada Konseyi’nden kimlerin ismi çıktı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken cumartesi günü oynanan oyunlar nefesleri kesti. Survivor 2018’de Romanya Türkiye oyunu öncesi büyük bir mücadele yaşandı. Ödül Oyunu Türkiye- Romanya rövanş karşılaşması olunca Gönüllüler bu oyuna daha da asıldı ancak başaramadı. Mücadele olarak elinden geleni yapan Gönüllüler 10-8 bir skor ile kaybederek Romanya ile oynama şansını kaybetti.

Romanya- Türkiye karşılaşmasında büyük bir mücadele yaşanırken karşılaşmayı Türkiye 10-6’lık bir skor ile kazanmasını bildi ve durumu 1-1’e getirmiş oldu. Romanya ile son bir oyun daha oynanması beklenirken oyuna Turabi’nin karşı takım oyuncusu ile girdiği polemik damga vurdu. Turabi bir oyunda yenildi. Karşı takım oyuncusu oyun bittikten sonra Turabi’nin oyun alanına gelerek sevincini Turabi’nin bowlinglerini yıkarak gösterdi. Bu duruma sinirlenen Turabi karşı takım oyuncusuna kum attı. Karşılıklı kısa bir gerginlik yaşanınca Turabi oyun alanından uzaklaştı ve sonraki karşılaşmalara çıkmadı.

[mavitext]Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de son gelişmeler bu şekilde devam ederken aslı oyun ise 4 Mart Pazar günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu oldu. 4 Mart Pazar günü oynanacak olan oyun büyük önem taşıyor. Özellikle Gönüllüler için büyük öneme sahip oyunda Gönüllüler bu zamana kadar kazanamadı. Bu şansızlığını yıkmak isteyen Gönüllüler bu oyuna asılacaklarını Hakan’ın sözleri ile duyurdu. Hakan ” karşımızda iyi bir All Star Takımı olabilir. Karşımızda karnı doymuş bir All Star Takımı’da olabilir. Ancak bir takımın kaybedecek hiçbir şeyi yoksa, o takımdan daha tehlikeli bir şey yoktur.” diyerek adeta meydan okudu ve Dokunulmazlığı alacaklarını söyledi.

Survivor 2018 4 Mart Pazar günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu’nu All Star’ın kazanması bekleniyor. Zira oyun olarak baktığımızda önceden oynanan bir oyun ve All Star bu konuda çok tecrübeli durumda. Öte yandan Gönüllüler bu oyunu ilk defa oynayacak. Birde oyun dengenin yanında güç gerektiren bir oyun. Gönüllüler bu oyuna rağmen kazanırsa büyük başarı elde edecekler. Bu akşam yayınlanacak Survivor’da Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulunurken adaya veda eden isim ise 5 Mart pazartesi belli olacak. Siz Survivor’daki Dokunulmazlık Oyunları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Gönüllüler bu sefer şeytanın bacağını kırabilirler mi? Düşünceleriniz yorum kısmından bekliyoruz.

[saritext]Survivor 2018 5 Mart Adaya Kim Veda Etti? Tıklayınız![/saritext]

[saritext]Survivor 2018 Merve’ye Ne Oldu? Neden Oynamıyor? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 4 Mart 17. Bölüm Tanıtım Videosu

Etiketler: survivor 2018 4 mart bireysel dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 4 mart elenme adayları survivor 2018 4 mart pazar dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 kim kimin ismini söyledi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL