Survivor 2018 5 Haziran Ödülü Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de kritik Kıbrıs finaline günler kaldı. Survivor’ın 5 haziran pazartesi yayınlanan bölümünde hem eğlenceli hem de heyecanlı bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Dün eleme konseyinin yaşandığı Survivor 2018 5 haziran ödülü kim kazandı? 

Survivor 2018 5 haziran akşamı anlat bakalım isimli eğlenceli yarışma sırasında iki takım da oldukça keyifli anlar yaşadı. Fakat ünlüler takımı Ümit Karan’ın elenmesinin ardından buruk ve üzgün günler geçiriyor. Dün akşam gerçekleşen 16.hafta eleme konseyinde 4 isim arasından en düşük oyu alarak adaya veda eden isim Ümit Karan oldu.

Acun Ilıcalı’nın noter onaylı açıklamasının ardından adaya ve 4 ay boyunca kurdu hayallerine veda eden isim ünlüler takımının kaptanı Ümit Karan oldu. Ümit Karan isminin açıklanmasının ardından duygusal bir veda konuşması yaptı. Ümit Karan arkadaşlarıyla vedalaşmak için kalktığında ilk sırada oturan Mustafa Kemal’e sarılmadı. Kalan diğer tüm yarışmacılarla vedalaşan Ümit Karan Mustafa Kemal ile göz teması bile kurmadan konseyden ayrıldı.

Ümit Karan iki takımın da sevdiği bir yarışmacı olduğu için herkes onun adadan gitmesine çok üzüldü. Diğer 3 eleme adayı Damla, Hakan ve Turabi potadan çıkmanın mutluluğunu Ümit Karan’ın üzüntüsünün gölgesinde yaşadılar.

2. toplu sms uygulaması geçtiğimiz günlerde son buldu. Bu oylama sonucunda oluşan listede eleme potası içerisinde yer alan isimlerden en düşük oyu alan kişi Ümit Karan olduğu için ne yazık ki yarışmaya veda eden isim de o oldu. Survivor 2018’de daha sakin bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta takımlar arasında tartışmalar ve kavgalar yaşanmadı. İki takım da toplu sms uygulamasının olduğu hafta oy kaybetmemek için çok daha sakin ve ılıman oluyorlar.

Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım ödül oyununu hangi takım kazandı sorusu yarışma anında yaşanan keyifli dakikalardan sonra geri planda kaldı.

Survivor 2018 5 haziran ödül oyununu kazanan takım; %90 uzun süredir yemek yemeyen ve açlık sınırında yaşayan ünlüler takımı olacak.

Etiketler: 5 haziran döül oyunu kim kazandı survivor 2018 5 haziran ödül oyununu kim kazandı survivor 5 haziran anlat bakalım kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL