Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Sms Sonuçlarına Göre Adaya Veda Eden İsim Kim?

Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Sms Sonuçlarına Göre Adaya Veda Eden İsim Kim?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada bir hafta daha geride kaldı. Dokunulmazlık Oyunu sonrası elenen isim ise merak konusu oldu. Peki Survivor 2018’de 5 Mart Pazartesi günü kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Sms Sonuçları Adaya Veda Eden İsim?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de heyecan kaldığı yerden devam ederken 5 Mart Pazartesi 18. Bölüm ile devam ediyor. Artık hafta bitmiş Dokunulmazlık oynanmış ve bir isim daha adaya veda ediyor. Bu zamana kadar iki isim Gönüllüler’den adaya veda etmişti. İlk isim Marcus, ikinci isim ise Gizem olmuştu. Sakatlıklar dolayısı ile diskalifiye olan yarışmacılar da oldu. Gamze ve Ecem sakatlık sonrası düzelme olmadığı için adaya veda etti.

5 Mart öncesi adada son durumlara bakacak olursak; Dokunulmazlık Oyunu öncesi Ödül Oyunları’nda All Star’ın galibiyeti bulunuyor. Aslında Dokunulmazlık Oyunları’nda da All Star tüm oyunları aldı. All Star 4 Mart’daki Dokunulmazlık Oyunu’nu almaya yakın taraf duruyor. Peki Dokunulmazlığı hangi takım alırsa kimler aday olarak gösterilir? Bunun ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizlerde yorum kısmından kendi düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Survivor Ecem’in Yerine Kim Gelecek? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de şayet dokunulmazlığı All Star kazanırsa Gönüllüler’den Birsen, Cumali, İpek isimlerinin çıkacağını bu isimlerden ise İpek‘in eleneceğini ve adaya veda edeceğini düşünüyorum. Oyunu Gönüllüler kazanırsa Nihat, Sahra ve Murat isimlerinin çıkacağını bu isimlerden ise Nihat‘ın eleneceğini tahmin ediyorum. Her ne kadar Nihat Ümit Karan hayranlarının oyunu alacağı düşünülse de benim tahminin Ümit Karan hayranları Nihat’a oy atmayacaktır. Merve taraftarları Sahra’ya, Hilmicem taraftarları ise Murat’a oy atacaktır.

Survivor 2018’de Adaya veda edecek isim 5 Mart pazartesi belli olacak. Acun Ilıcalı ilk defa bu sene Pazartesi yayın yapacak. Acun Ilıcalı önemli değişiklikleri açıklayacak. Sizce Gönüllüler’den kim adaya veda eder? All Star’dan kim veda eder? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Survivor 2018’de elenme adayları olarak Melih, İpek ve Emre çıktı. Bu üç isimden İpek’in elenmesi bekleniyor. Emre ile İpek’in sms sonuçlarının birbirine yakın olduğunu düşünüyorum. Survivor 2018’e veda eden isim Emre oldu. Emre ve İpek’in oyları birbirine yakındı Emre’nin sosyal medyada da yeterli takipçisi bulunmuyordu.

[saritext]Survivor Merye’ye Ne Oldu? Neden Oynamıyor? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 2018 5 mart kim elendi survivor 2018 5 mart pazartesi adaya veda eden isim survivor 2018 5 mart sms sonuçlarına göre kim gitti


Yorumlar

  • hira nur

    kesinlikle melih olmaz. ben ipek olur diye düşünüyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL