Survivor 2018 5 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? (18. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 5 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? (18. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de 5 Mart Pazartesi günü 18. bölümü ile devam ediyor. 5 Mart Pazartesi oynanacak olan Ödül Oyunu Ada Konseyi öncesi yarışmacıların karınlarının tok olmasını sağlayacak. Peki 5 Mart Pazartesi günü Ödül Oyunu’nu hangi takım kazandı? Kim aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 5 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor 2018’de bu sene All Star fırtınası esiyor. Tecrübesiz Gönüllüler takımına karşı Survivor’a 2-3 kez katılmış ve son 4-5’e kalan yarışmacılar kıyasıya mücadele ederken Gönüllüler’in üst üste aldıkları 3 oyun dışında kazanamadıklarını görüyoruz. Survivor 2018’de All Star Takımı 3 Mart günü hem Romanya- Türkiye ödülünü kazanmış ve Romanya ile rövanş oyununa çıkmış hem de Romanya’yı yenerek midelerine ziyafet çektirmişlerdi.

All Star Takımı 4 Mart Pazar günü ise geçen hafta kazandıkları konforlu adayı bu hafta da kızlar ile kazandı. Bu durum morallerinin yüksek olmasını sağladı. All Star deneyimini Dokunulmazlık Oyunu’nda da gösterdi. Zira bu oyun daha önce defalarca oynadıkları bir oyundu ve almasını bildiler. Gönüllüler ise tecrübesizliğin bir kez daha kurbanı oldu. Bu hafta Gönüllüler resmen dağıldı. Son oynanan çoğu oyun Gönüllüler’e hitap etmiyordu.

[mavitext]Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de Dokunulmazlık sonrası Bireysel Dokunulmazlığı Cumali alırken ilk defa konseyde ismi yazılmadı. Cumali’nin sevinci görülmeye değerdi. En yüksek performans ise Anıl’ın oldu. Ada Konseyi’nden ise İpek’in ismi çıkarken İpek arkadaşlarına sert tepki gösterdi. Oyunlarda olmayan, ada içinde de sürekli erkekler ile polemiğe giren İpek’in bu sözleri konsey sonrası Gönüllüler’i karıştırdı. Anıl verdiği röportajda: ” Hem takımın kurallarına saygı duyacaksın, hemde biraz performans sergileyeceksin” diyerek İpek’i işaret etti.

Görüldüğü gibi Gönüllüler Takımı şu an karışık. All Star ise rahat. Bu oyunda Merve Aydın’da uzun bir aranın ardından oynayacak. All Star bir haftadır rahat kazandığı oyunlara bir yenisini ekleyecek mi? Gönüllüler takımlarından bir kişinin eleneceği günlerde aldıkları oyunlara 5 Mart Ödül Oyunu’nu da dahil edecek mi? Benim düşüncem All Star’ın kazanacağı yönünde. Ancak oyun Gönüllüler’e hitap ederse onların da şansı var. Siz bu oyunda kimi şanslı buluyorsunuz? 5 Mart Ödül Oyunu’nu kim kazanır? 

Survivor 2018 5 Mart Ödül Oyununda All Star 10-5’lik bir skor ile oyunu kazanmasını bildi. Ödül olarak Mor Odada börek yiyecekler.

[saritext]Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 5 Mart Ödül Oyunu (18. Bölüm) Tanıtım Videosu

Etiketler: Survivor 2018 5 mart ödül oyunu hangi takım kazandı survivor 2018 5 mart ödül oyunu kim aldı survivor 5 mart ödül oyunu kim kazandı 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL