Survivor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayları

Survivor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayları

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018’de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Birleşme partisi öncesi son dokunulmazlık oyunlarından ilki bu akşam oynanacak. En kritik dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Eleme adayları kim olacak? Survivor 2018 5 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayları kim?

Survivor 2018 dün oynanan ödül oyunları bugüne kadar oynanan tüm oyunlardan daha heyecanlı ve zevkliydi. Ünlüler takımının cezalı yarışmacısı Turabi bugün oyunlara tekrar döndü. Döndüğünde yaptığı açıklamalarla yine en çok konuşulan isim oldu. Turabi bu adadan Hakan ve Anıl’ı kuralları bozmadan göndereceğini söyledi. Oyun alanında ise takım arkadaşlarına gönüllüler buraya gömeceğiz onları bitireceğiz dedi. Fakat büyük konuşan ve iddialı olan Turabi oyuna başlar başlamaz vasat bir performans gösterdi.

Survivor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

 5 mayıs ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Ve eleme adayı olarak Elif ve Merve çıktı. 

ilk ödül oyununda çıktığı oyunlarda bir sayı dahi alamadı. Bu kadar iddialı konuşan Turabi’nin bu kadar düşük bir istatistik yakalaması gerçekten çok ironik. İlk ödül oyununu 6-10 bir skorla gönüllüler kazandı. Konforlu ada ve bakım kremi gönüllülerin oldu. Oyuna çıkarken kendilerine sonsuz bir güven duyan ünlüler büyük bir üzüntüyle adalarına döndü.

Hakan oyun sonrasında yapılan bireysel röportajda şu yorumlarda bulundu; “Turabi garip garip sevinçler sevinçler yapıyorsun, büyük laflar ediyorsun ama sonuç ne? Kim kazanıyor? Bugün de çıktık cevabını aldık” yorumlarında bulundu. Turabi’nin başarısızlığı herkesin konusu oldu. Turabi çıktığı 4 oyundan sadece birini kazanabildi.


Survivor 2018 Sema’nın Eline Ne Oldu? Neden Sakatlandı? Neden Oynamıyor?


İkinci ödül oyunu için beachte yerlerini alan yarışmacılar yemek ödülü için mücadele verdi. Kıran kırana kelimesinin anlam bulduğu bir yarış izledik. Yarışı 5-6 gönüllüler önde götürürken durum birden ünlülerin lehine döndü ve kazanan takım ünlüler oldu. Mor odada da yemeğin ardından tatlı yiyen ünlüler takımı dokunulmazlık için enerji topladı.

Survivor 2018 5 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusu bu hafta her zamankinden daha büyük önem taşıyor. Çünkü bu hafta elenen kişi birleşme partisini göremeyecek. 90 gün boyunca adada kalmayı başaran fakat 5 mayıs dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takımdan çıkan isim elenecek ve adaya ve hayallerine veda edecek.

Bu hafta oynanan oyunlarda yıldızı parlayan isimler; Adem başta olmak üzere, Merve, Sema, Mustafa, Hakan, Nagihan ve Anıl oldu.

Acun Ilıcalı’nın da dediği gibi bir hamle bile bir puan bile bir yarışmacının Survivordaki geleceği ile ilgili bağlantılı olabiliyor. Hataya yer olmayan bir dokunulmazlık oyununda herkes kazanmak için her şeyini ortaya koyacak.

Survivor 2018 5 mayıs oynanan dokunulmazlık oyunu 63. bölüm fragmanı

 

 

Etiketler: survivor 2018 5 mayıs dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 dokunulmazlık


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL