Survivor 2018 5 Mayıs Ödülü Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2018 5 Mayıs Ödülü Kim Kazandı? Hangi Takım?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 5 mayıs dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan ödül oyunu yine izleyenleri ekrana kilitledi.  Takımlar ödülün sahibi olabilmek ve dokunulmazlık oyununa daha güçlü ve motive çıkabilmek için hey şeyini ortaya koydu. İşte birleşme partisine çok az bir süre kala oynanan önemli ödül oyunlarından biri 5 mayıs cumartesi akşamı ekrana gelecek. Survivor 2018 5 mayıs ödülü kim kazandı?

Survvior 2018 5 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 2018 hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın moderatörlüğünü yaptığı yarışma programı soluk kesen yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yarışmada Ümit Karan ve Murat arasında yaşanan gerginlik dikkat çekiyor. Yarışmanın en sakin en kaliteli isimlerinden biri olan Murat’ı bile çileden çıkaran olay herkesi şaşırttı.

Diğer taraftan sahalara geri dönen Turabi oyun öncesinde esip gürlüyor fakat oyun sırasında oldukça vasat bir performans sergiliyor. Ünlüler takımında bir kayıp yaşanacak. Sema elinin sakatlığı nedeniyle bir süre oyunlarda yer alamayacak. Bu akşam oynanan oyunlardan sonra önümüzdeki hafta parkurlara çıkamayacak.


Survivor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayları


Ünlüler takımı dün oynanan ödül oyunlarından 2. sini kazanarak yeniden doğmuş gibi oldular. Kendilerine ve takımlarına olan güveni arttı. Elif en vasat yarışmacıydı. Hakan ise ilk oynanan ödül oyunun da 2 de 2 yaparak başarısını ortaya koydu. Hakan’ın ve Anıl’ın başarılı performansları Turabi’yi içten içe çileden çıkarıyor. Yarışmanın en iddialı ve hırslı yarışmacısı Turabi sayı alamadıkça öfkesi artıyor. Ve bundan sonra yaptığı en ufak hatada diskalifiye olma riskiyle karşı karşıya.

Farklı ve uzun bir parkurda, güç, denge ve hızın hakim olduğu oyun alanında yarışmacılar büyük efor sarfetti. Çok yoruldular fakat rekabeti elden bırakmadılar. Survivor 5 mayıs ödül oyunu kim kazandı sorusu takımların dokunulmazlık oyunu için çok önemliydi. Ve kıran kırana mücadelenin sonucunda kazanan takım ünlüler oldu.

 

Etiketler: survivor 2018 5 mayıs ödül oyunu kim kazandı survivor 5 mayıs ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL