Survivor 2018 5 Nisan Perşembe Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 5 Nisan Perşembe Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Acun Ilıcalı’nın kararı ile All Star Takımı konsepti son yapılan konsey ve oynanan son ödül oyunu ile sona ermişti. Survivor All Star Ünülüler-Gönüllüler konsepti olarak devam edilen yarışmanın ilk oyunu ise 5 Nisan Perşembe günü ödül oyunu oldu. Peki Survivor 2018 5 Nisan Perşembe ödül oyununda kim kazandı? Ünlüler Gönüllüler konseptinin ilk oyununu kim aldı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 5 Nisan Perşembe Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada devrim niteliğinde değişikliğe imza atıldı. İlk defa yarışma başladıktan sonra yarışma konsepti değişti. Survivor’da kural değişikliklerini çokça görüyorduk. Zamanın ve şartların getirdiği zorunluluklarla kurallar değişiyordu. Ancak bu zorunluluklar öyle bir şeyi değiştirdi ki herkes şaşırdı. Yarışmada All Star’ın üstünlüğü devam etmiş ve ilk olarak Nagihan karşı takıma verilmişti. Nagihan’ın karşı takıma geçmesi ile Gönüllüler ilk defa Dokunulmazlık Oyunu kazanmış ve izleyicileri de ümitlendirmişti.

Survivor 2018’de Nagihan’ın Gönüllülere geçmesinden sonra ilk defa kazandıkları Dokunulmazlığı bir daha kazanmadılar ve Ödül Oyunları’nda da bariz bir üstünlük kuramadılar. Bu durum Acun Ilıcalı’nın ve izleyicileri seyir zevkini kaçırınca yeni bir konsepte geçildi. Aslında burada bariz bir değişikliğin olmadığı kanısındayım. Nagihan karşı takıma geçtikten sonra yapılan yorumlarda eğer Gönüllüler yine kazanamazsa başka isimlerinde geçeceği hatta geçmek isteyenlerin olduğu dile getirilmişti. Bunun ile ilgili yazımızı da aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Takımlara bakılırsa sadece 3 ismin Gönüllüler’e 1 isminde All Star’a geçtiğini görüyoruz. Asıl kadrolar yerlerinde duruyor.

[saritext]Survivor 2018 Nagihan Dışında Gönüllüler’e Kim Geçecek? Tıklayınız![/saritext]

All Star’ın haklı olarak tepkisi aslında kendi ilerinden güçlü isimlerin karşı takıma verilmesi olduğu kanısındayım. Hem oyunları kazanmaları zorlaşacak. Hem de bu zamana kadar kazandıkları ödülleri paylaştıkları arkadaşları artık karşılarında olacak. Bu durum gerçekten All Star açısından iyi olmayacağını düşünmekle birlikte Murat, Hilmi ve Damla’nın karşıya gönderilmesinin bu üç ismin daha gideceği yerde daha uyumlu olacağı yönünde bir tercihtir.

Survivor’da eğer All Star’dan Sema, Ümit, Sahra, Turabi gibi isimler geçseydi çıkan tartışmalar çok olacak bir daha toparlaması da zor olacağından diskalifiyeler yaşanacaktı. Bu şekilde 3 isim ile birlikte bunun önüne geçildi. Benim merak ettiği Mustafa Kemal için bir fırsat doğdu bakalım onu gerekleştirebilecek mi? Son oynanan Dokunulmalık Oyunun’da Turabi ile ilgili sözler sarf etmişti. Bakalım bu sözlerine riayet edecek mi ve Ünlüler Takımı’nda nasıl karşılanacak?

Survivor 2018 5 Nisan oynanacak Ödül Oyunu’nu Gönüllüler Takımı’nın kazanacağını düşünüyorum. Bu zamana kadar İletişim ödüllerini All Star Takımı kazanıyordu. Takımlardaki son durumlarla birlikte kimin ne kadar iyi olduğu da ortaya çıkacak. İletişim oyununu kazanacak olan takım ailesinden bir kişi ile görüşecek. Bu görüşmenin görüntülü olacağını düşünüyorum. Sizce bu oyunu kim alır? Son değişiklikleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

[saritext]Survivor 2018 Batuhan Neden Yok? Diskalifiye mi oldu? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 5 Nisan İletişim Ödülü’nü 10-9 skor ile Ünlüler kazandı.

Survivor 2018 39. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 5 nisan ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 bu akşamki ödül oyununu kim kazandı 5 nisan 2018 survivor 2018 5 nisan kim kazandı


Yorum yaz