Survivor 2018 6 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 64. Bölüm Eleme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Birleşme partisine sayılı günler kala Survivor 2018’de birleşme partisi öncesinde adadan bir kişi ayrılacak. İki takım da kazanmayı ve takımlarından kimsenin gitmesini istemiyor. Bunun için her türlü tehlikeyi göze alarak parkurlarda nefes kesen bir mücadele veriyor. Dün oynanan ödül dokunulmazlık oyununu adeta kıran kırana bir mücadelenin sonucunda Gönüllüler kazandı. Şimdi gözler Survivor 2018 6 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunda.

Survivor 2018 6 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de en kritik mücadelelerden birini dün akşam izledik. 2.sini ise bu akşam izleyeceğiz. Dün neler yaşandı hatırlayalım. Önce ünlüler ve gönüllüler takımı arasında ödül oyunu oynandı. Eğlencenin ve kahkahaların havada uçuştuğu kelime oyununun kazananı ünlüler oldu. Ve böylece biz ekran başında eğlenirken ünlüler ödülün tadını çıkardı.

Ödül oyununun ardından ünlüler ve gönüllüler takımı hata kabul etmeyen bir dokunulmazlık oyunu için oyun alanında yerlerini aldı. Ödül oyununu kazanan ünlüler daha motive daha enerjik bir şekilde başladılar yarışa. Hızlı bir başlangıç yaptılar. Ünlüler çok iyi yarıştı. Durumu 7-4 yaptılar ve dokunulmazlığa kendilerini çok yakın gördüler. Ardından Anıl’ın atağa geçmesiyle durum 7-5 oldu. Bu saatten sonra gönüllüler takımı sayıları art arda almaya devam etti. Damla’nın son sayıyı almasıyla Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununun galibi oldu.

Önde başladıkları yarışı son anda kaybeden ünlüler takımı ise büyük bir üzüntü yaşadı. Ve bireysel dokunulmazlık için oyun alanına geldiler. Alp Kırşan’ın gözetiminde bireysel dokunulmazlık oyununu oynadılar. Ve kazanan ünlüler takımının son zamanlarda yıldızı parlayan yarışmacısı Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal ada konseyinde sürpriz bir yarışmacının adını verdi.

Mustafa Kemal’in eleme adayı için isim verdiği sırada kendi kendime istişare yaptım sözü üzerine renkli dakikalar yaşandı.  Acun Ilıcalı istişarenin tek başına yapılamayacağını söyleyerek yarışmacıları güldürdü. Ve ünlüler takımının kendi aralarında yaptıkları oylamada en çok ismi yazılan isim Elif oldu. İlk dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden ünlüler takımı eleme potasına Merve ve Elif’i koymuş oldu.

Sulvivor 2018 6 mayıs dokunulmazlık oyunu izleyenleri ekrana kilitleyecek. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu için hazırlanan parkur, bugüne kadar gördüğümüz en zorlu parkurlardan biri. Parkurun başında ellerinde çekiçle havuza atlarken aynı zamanda asılı olan fayansı kırmak zorundalar. Ve adından yüzerek geçtikleri parkuru koşarak ve engelleri atlayarak tamamladılar.

Havuz oyunları her zaman gönüllülere bakıyor. Gönüllüler bu konuda oldukça başarılı. Özellikle Hilmi Cem mükemmel atlayışlarıyla izleyenlere aynı zamanda görsel şov yaşattı.

Survivor 2018 6 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı bu hafta ayrı bir önem taşıyor. En azından bütün yarışmacılar birleşme partisini görmek istiyor. Ve 2. dokunulmazlık oyununu %90 gönüllüler kazanacak.

Sizlerin yarışma hakkında görüşleri nedir?

Etiketler: survivor 6 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı survivor 6 mayıs pazar kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL