Survivor 2018 6 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? (40. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 6 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? (40. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada All Star konseptinin sona erdirilip takımların dağıtılmasının ardından ilk oyunlar oynanmış ve Ünlüler Takımı’nın üstünlüğü ile sona ermişti. Survivor 2018 6 Nisan Cuma günü ise yine bir ödül oyunu oynanacak. Peki 6 Nisan Cuma oynanacak olan ödül oyununu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 6 Nisan Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor 2018 radikal bir değişikliğin ardından ilk defa yarışma devam ederken konsept değişikliğine gitmiş ve takımlar dağıtılmıştı. Sonrasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi takımların durumları ve oynanacak olan oyunlarda kimin galip geleceğiydi. 5 Nsan Perşembe günü ilk oyun olarak İletişim Oyunu oynandı. Oyun öncesi Gönüllüler ve Ünlüler yeni takım arkadaşlarına merhaba dedi. Duygusal anların yaşandığı Ünlüler adasında özellikle Damla’nın gidişi Sema’yı çok etkiledi. Sema Hilmi ve Murat’a Damla size emanet derken birbirlerine sahip çıkmasını söyledi. Adeta bir anneniz kızını gelin ediyormuş gibi bir halete bürünen Sema ekran başındakileri de ağlattı.

Hilmi, Murat ve Damla yeni takım arkadaşları tarafından sevgiyle karşılandı. Özellikle Anıl yeni arkadaşlarının içerisine dahil oldu. Funda vermiş olduğu röportajda takımda bir gruplaşmanın olduğu ve Anıl’ın yeni arkadaşlar ile bir grup olduğunu söyleyerek eleştiride bulundu. Funda’nın eleştirdiği noktaya dikkat çekmek gerekirse Anıl yeni gelenlere yanaşıyormuş, onlar istemiyormuş ve o istemeselerde yanlarında duruyormuş. Funda’nın Anıl ile ilgili bir sorunu olduğu açık. Anıl ve Funda’nın sorununun tam olarak ne olduğu henüz açığa kavuşmuş değil. Funda Anıl’ın tüm hareketlerinden gıcık kamış durumda. Funda Birsen ve Nagihan’ın ayrı bir grup olduğunu, kendilerinin de Hakan ile ayrı bir grup olduğunu söyledi.

[pembetext]Survivor Doktor Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/pembetext]

Ünlüler Takımı ise Mustafa Kemal’i bağrına basarak rahat olmasını söylediler. Mustafa Kemal Turabi için ağır ifadeler kullanmıştı. Ünlüler’e gitmeden önce Hakan ile konuştu ve ” beni harcamazlar değil mi” diye sordu. Hakan ise oradakilerin özünde iyi insanlar olduğunu söyleyerek bir sorun olmayacağını söyledi. Oyunlarda ise Turabi sarmaş dolaş oldular. İletişim oyununda muhteşem bir mücadele oldu ve durum 9-9’a geldi ve en iyi kız en iyi erkek çıkarken Ünlüler oyunu 10-9 skor ile almasını bildi. Gönüllüler bir kez daha iletişimi kaybettiler. Gönüllüler döner ödülü için oynanan ikinci oyunu da kaybettiler.

Survivor 2018’de 6 Nisan oynanacak olan ödül oyunu fragmanı verildi ve Gönüllüler takımında Anıl ile birlikte Damla, Hilmi ve Murat takımda gözle görülür bir enerji düşüklüğü olduğunu söyledi. Turabi ise Gönüllüler takımındakilerin yeni gelen arkadaşlarının akıllarını çeldiğini söyledi. 6 Nisan oynanacak Ödül Oyunu’nu da Ünlülerin kazanacağını düşünüyorum. Ancak Ünlüler’den Sema’nın olmayışı Ünlüler’i zorlayacaktır. Gönüllüler ise parçalanmış durumda olduklarından işleri biraz zor gözüküyor. Her şey yeni gelenlere bağlı gözüküyor. Siz Gönüllülerde Anıl’ın yeni gelenlere dahil olmasını nasıl değerlendiriyorunuz?

[mavitext]Survivor 2018 Batuhan Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de 6 Nisan oynanan Ödül oyununu 10-6 skor ile Ünlüler kazandı. Ünlüler takımı bu şekilde üst üste 3. oyununu kazandı.

Survivor 2018 40. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 6 nisan ödül oyunu kim kazandı 2018 survivor 2018 6 nisan kim kazandı survivor 2018 bu akşam kim kazandı 6 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL