Survivor 2018 7 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 7 haziran perşembe yine heyecan dolu bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Rekabetin son sürat devam ettiği Survivor’da bu akşam nefes kesen bir mücadele izleyeceğiz. Ünlüler ve gönüllüler takımı yine müthiş bir ödül için karşı karşıya gelecek. İşte Survivor 2018 7 haziran perşembe ödül oyununu kim kazandı?

Ünlüler takımından Ümit Karan’ın yarışmaya veda etmesinin ardından ilk kez gönüllüler ve ünlüler takımı parkur mücadelesi verecek. Ünlüler takımı bir eksikle başladığı yarışmada Ümit Karan’ın eksikliğini hissedecek mi? Survivor 2018’de gönüllüler takımı son haftalarda bütün güzel ödüllerin sahibi olmayı başardı.

Survivor 2018’de finale adım adım yaklaşırken ödül oyunlarının kalitesi de giderek artıyor. Bu akşam Acun Ilıcalı ödülü açıklarken “sizi buradan alıyoruz ” sözüyle ödülün ne kadar önemli ve değerli olduğunun sinyallerini veriyor.

Ünlüler takımı Sema, Turabi, Adem, Mustafa Kemal ve Merve ile yoluna 5 kişi olarak devam ediyor. Gönüllüler takımı ise Hakan, Nagihan, Damla, Murat, Hilmicem ve Anıl olmak üzere 6 kişi olarak yarışmaya devam ediyor. İki takımda güçlü isimlerden oluşuyor.

Survivor 2018 7 haziran perşembe yayınlanan yeni bölümde gönüllüler ve ünlüler takımı arasında yine nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ve kazanan takım %90 ünlüler olacak. 

Bu akşam oynanan ödül oyunu sırasında zaman zaman tartışmalar ve atışmalar yaşandı. Özellikle Hakan ve Anıl arasında yaşanan tartışma dikkat çekti. Hakan, Anıl’ın elindeki matarayla uğraşmasına sinirlendi ve yapmamasını istedi. Anıl aynı hareketi yapmaya devam ettiği için Hakan sinirlendi ve Anıl’ın elindeki mataraya vurarak düşürdü. İkili arasındaki tartışma böylece daha da alevlendi.

Finale doğru hızlı bir şekilde ilerlerken yarışmacıların bu tavırları ister istemek olabiliyor.

Survivor 2018 7 haziran perşembe ödül oyunu hakkında düşüncelerinizi sizler de yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: 7 haziran survivor 2018 ödülü kim kazandı survivor 2018 7 haziran kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL