Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi? Kim Gitti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de heyecan giderek artıyor. Yarışmacılar adada bir hafta daha fazla kalabilmek için dokunulmazlık oyunlarına büyük önem veriyor. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da art arda kaybeden ünlüler takımlarındaki bir isme veda edecek. Peki Survivor 2018 7 Mayıs pazartesi kim elendi kim gitti?

Survivor 2018’de bu hafta adadan ayrılan isim için çok daha zor. Çünkü gelecek hafta birleşme partisi var. İki takım birleşme partisinin ardından aynı adada yaşamaya başlayacak. Ve bundan sonra hızlı bir şekilde elemeler devam edecek. Kıbrıs finali için adaylar daha fazla güç ve efor harcayacak.

Dün akşam oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı inanılmaz biz üzüntü yaşadı. Özellikle eleme potasında gitme olasılığı yüksek isimlerden biri olan Elif, ağlamaya başladı. Gönüllüler takımı ise 2. kez dokunulmazlığı kazanmanın verdiği haklı gururu sevinç gösterileriyle kutladı.

Survivor 2018’de cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık sonrası oyunu kaybeden ünlüler takımı eleme potasına Elif ve Merve’yi seçti. Ve Merve, bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal’in kendi ismini vermesiyle büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Dün gerçekleşen ada konseyinde yine ünlüler kendi aralarından bir ismi eleme potasına koydu.

Şimdi herkesin merak ettiği fakat sonucu hemen hemen herkesin kestirdiği Survivor 2018 7 Mayıs pazartesi kim elendi sorusunda. Survivor 2018 7 Mayıs elenen isim Elif olacak.

Herkes adada kalmayı çok hak ediyor. Bütün yarışmacılar 90 gün boyunca kıran kırana mücadele verdiler. Herkes kendini finalde görmek istiyor. Fakat yarışmanın formatı gereği her hafta bir kişi adaya veda etmeli ve birinciliği hak eden isim finalde ödülün sahibi olmalı. Ayrıca Turabi her fırsatta sakatlığını dile getirerek parkurlarda bu yüzden başarılı performans gösteremediğini söyledi.

Survivor 2018 de eleme potasına giren Turabi büyük bir şaşkınlık yaşadı. Potaya girmeyi beklemeyen Turabi arkadaşlarına tepki göstermek için ödül oyununda yer almadı.

Survivor 2018 7 Mayıs Kim Elendi konusunu sizler içim paylaştık. Siz sonuç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: survivor 2018 7 Mayıs Kim gitti survivor 2018 eleme adayları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL