Survivor 2018 8 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Avlu Dizisi

Survivor 2018’de final için sayılı günler kalırken takımlar için ödül oyunlar ve dokunulmazlık oyunları daha çok anlam kazanıyor. 4 ay süren maratonun ardından bütün yarışmacıların tek amacı şampiyon olmak. Survivor 2018’de heyecanla beklenen finale sayılı günler kala 8 haziran cuma ödül oyununu kim kazandı? 

Survivor’da ünlüler takımından Ümit’in adaya veda etmesinin ardından ünlüler takımı gönüllüler karşı yaptığı iki karşılaşmada üstünlük sağladı. Bu durum Ümit Karan’ın gitmesi ünlüler takımını gönüllüler karşı daha güçlü duruma getirdiğini gösterdi. Ünlüler takımında  yarışmacıların  performans durumu şöyle;

Mustafa Kemal  dün akşam oynanan ödül oyununda 3/3 yaparak mükemmel bir performans sergiledi. Sema’da 3/3 yapan isimler arasında yer aldı. Adem en fazla oyuna çıkan isim oldu. Çıktığı 4 karşılaşmadan 3 ünü başarıyla sonuçlandırarak takımını sayıya götürdü. Ünlüler takımının performansı en düşük ve kötü ismi Turabi oldu. Turabi çıktığı 3 oyundan sadece bir tanesini galibiyetle sonuçlandırdı. Ünlüler takımı dün oynanan ödül oyunlarıyla mağlubiyet zincirini kırmış oldu.

Survivor 2018 8 haziran ödül oyununu kim kazandı konusuna  gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2018 8 haziran cuma akşamı oynanan ödül oyunu sırasında Nagihan ve Sema arasında tatsız bir tartışma yaşanıyor. Artık Survivor’da tartışmanın ve kavganın yaşanmadığı bir gün yok.  Nagihan ve Sema’nın tartışması da bu akşam yayınlanan bölümde ekrana gelecek.

Ünlüler takımında talihsiz bir olay da Turabi’nin başına geliyor. Parkurda düştükten sonra acı içinde kıvranan Turabi’nin sağlık durumu nasıl onu da bu akşam yayınlanan 92. bölümde izleyeceğiz.

Survivor 2018 8 haziran cuma ödülü kim kazandı sorusuyla ilgili tahminlerimizi sizlerle paylaştık. Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: 8 haziran survivor ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 8 haziran ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL