Survivor 2018 8 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? (19. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 8 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? (19. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 8 Mart Perşembe günü ödül oyunu ile devam ediyor. Peki 19. bölümde oynanacak olan ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 8 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 son haftada oynanan önemli oyunlar ile devam ediyor. Son olarak Romanya ve Türkiye rövanş oyunu için All Star ile Gönüllüler arasında yapılan Ödül Oyunu’nda All Star oyunu almış ve Romanya ile Rövanş oyunu oynamaya hak kazanmıştı. Romanya ile Türkiye arasında yaşanan oyunda Türkiye Romanya’yı yenerek seride durumu 1-1’e getirdi. İki takım arasında kazananı ise son oyun belirleyecek.

Romanya ve Türkiye oyunu sonrası oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nda ise All Star Takımı oyunu almasını bilmiş ve Gönüllüler Takımı 3. Dokunulmazlık Oyunu’nu da kaybederek arasından 3 ismi elenme adayı olarak çıkardı. Bu haftanın dikkat çeken olayı ise Cumali’nin ilk defa yazılacak olmamasıydı. Üstelik Cumali Bireysel Dokunulmazlığı kazanarak Melih’in ismini konseyde söyledi. Performans olarak en yüksek oyu alan Anıl ise Emre ismini verirken, konseyden ise İpek ismi çıktı.

[mavitext]Survivor 2018 Ramazan ile Turabi Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/mavitext]

 

Survivor 2018’de Gönüllüler’den elenen isim Emre oldu. Emre’nin elenmesi ile Gönüllüler bir kişi daha eksildi. Emre Gönüllüler’e yedek olarak gelmişti. Aslına bakılırsa Hakan’ın yerine gelmişti ancak Hakan’ın bu yokluğunu iyi değerlendiremedi. Eleme konseyinde Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Bundan sonraki konforlu ada oyunları 10’da bitecek ve 2 kız 2 erkek oynayacak. Ayrıca Enternasyonal oyunlar oynanacağını ve bu oyunları 3 kere kazanan yarışmacı ailesi ile buluşacak büyük finalde ise 250 bin liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Survivor 2018’de Pazartesi oynanan Ödül Oyunu’nu All Star 10-5 kazanarak üst üste 8 oyun kazanmış oldu ve Gönüllüler’de sıkıntılar baş gösterdi. Ramazan ile Turabi arasında ise kısa süreli taklit tartışması yapıldı. Cumali takımda bir sorun olduğunu ve bunu çözdüklerinde seriye bağlayacaklarını ima etti. Survivor 2018’de perşembe günü ödül oyununu da All Star’ın kazanması bekleniyor. Benim görüşüme göre de All Star’ın büyük bir avantajı var. Siz hangi takımın kazanacağını düşünüyorsunuz? All Star ile Gönüllüler arasında bir denklik söz konusu mu? 

Survivor 2018’de 8 Mart Perşembe günü oynanan ödül oyununda galip gelen taraf 10-4 skorla All Star oldu. All Star üst üste 10. galibiyetini aldı. Ödül olarak ekmek arası ciğer ve tavuk gibi yiyecekler verildi.

[mavitext]Survivor 9 Mart İletişim Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor 2018 Son Yenilikler İçin Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 19. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 8 mart perşembe ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 8 mart perşembe survivor ödül oyunu kazanan takım survivor 2018 8 mart kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL