Survivor 2018 8 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Survivor 2018 8 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de bu hafta yaşanan eleme konseyi sonrasında dengeler tamamen değişti. Eleme potasında olmayı hak etmediğini düşünen Turabi kendi takımına karşı kılıcını çekti. Potadan çıkmayı başarmasına rağmen yoluna yalnız devam edeceğini dile getiren Turabi takım arkadaşlarının hepsine karşı gardını aldı. Elif’in adaya ve hayallerine vedasının ardından survivor 2018 8 mayıs ilk  ödül oyunu oynanacak. Peki 8 mayıs salı ödül oyununu kim kazandı?

Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında soluk kesen bir karşılaşma izleyenleri bekliyor. Finale adım adım ilerlerken hem ada şartları hem de parkurlar artık yarışmacılar daha çok zorluyor. Survivor 8 mayıs oynanan ödül oyunu da bu zorlu ve efor gerektiren parkurlardan biri. Hem güç hem denge hem de atış yeteneği gerektiren oyunda kazanan kim oldu sorusu herkes tarafından sorgulanıyor.

Dün oynanan 2 ödül oyunundan konforlu baraka ödülünü Gönüllüler kazanırken yemek ve müzik ödülünü ünlüler takımı kazandı.

Bu akşam ilk olarak iletişim ödülü oynanacak. Bı oyun ve ödül tüm yarışmacılar için kaçırılmayacak bir fırsat. Çünkü iletişim ödülünü kazanan takım telefonla annesinin anneler gününü kıtlama Fırsatını yakalayacak. Ödülün Ne olduğunu öğrenen büyün yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Turabi, Sema ve Nagehan göz yaşlarında hakim olamadı.

Özellikle NAgihan ve Sema kendileri de anne oldukları için çocuklarından ayrı bir annneler günü geçirmenin üzüntüsünü yaşadılar. Survivor 2018 8 mayıs ödül oyunu için bütün yarışmacılar tüm imkanlarını zorladılar.  Oyun sırasında Turabi ve Anıl arasında yine bir gerginlik yaşandı . Anıl’ın kaybettikten sonra yaptığı hareketi takımına yaptığını düşünen Turabi Anılı bu konuda uyardı. Anıl da  “hani senin takımın artık yoktu hani sen hepsine düşmandı n” sözleriyle kendini savundu. Be tartışma giderek büyüdü. Geçtiğimiz hafta cezalı olan Turabi,tek yanlış hareketinde gideceğini bildiği için tartışmayı daha fazla büyütmedi.

Survivor 2018 8 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtına gelelim.  İletişim ödülünü kazanan takım gönüllüler olacak. Son zamanlarda çıktığı bütün karlışlaşmaları kazanan Damla ve Hakan’ın önlenemez başarası ise devam ediyor. Bu hafta birleşme partisinden önce oynanan son ödül oyunları oldukça zorlu ve boş aksiyonlu olacak.

Acun Ilıcalı veda konseyinde birleşme partisinde Aleyna Tilkinin olacağını açıkladı. Aynı zamanda başarılı komedyen 3 adam yarışmasının İbrahim’i de birleşme partisinde Olacak. Birleşme Partisinde yarışmacılar anlat bakalım oyunu oynayacak.

Survivor 2018 8  mayıs salı ödülü kim kazandı konusu hakkında görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: Survivor 2018 8 mayıs ödül oyunu kim kazanadı Survivor 2018 ödülü oyunu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL