Survivor 2018 8 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018 8 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen ve en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada ilk dokunulmazlığı Ünlüler takımının kazanmasının ardından en çok merak edilen konulardan bir tanesi 2. dokunulmazlık oldu. Peki Survivor 2018 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elenme adayları oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 8 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018’de takımlar dağıtıldıktan sonra Gönüllüler Takımı bu zamana kadar 3 oyuna çıkmış ve 3 oyunu da kaybetmişti. Bu durum Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekti ve ada oyunu öncesi Hilmicem ile konuştu ve sizin oraya gitmeniz bir şey değiştirmedi derken bu sene devirilemez bir All Star takımı kurdukları için Ünlüler Takımı’nı tebrik etti. Cumartesi günü oynanan ilk oyun ada oyunu oldu. Büyük bir mücadele yaşandı. Gönüllüler arasında Birsen ile takım arkadaşları arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Neyseki çok uzamadan çözüme kavuştu.

Survivor’da oynanan ada oyununda Elif kısa süreli bir sakatlık yaşadı. Doktor müdahalesinin ardından kendisine geldi ve oyun kaldığı yerden devam etti. Bir sevindirici haber ise doktor Metin Kuş’un sahalara geri dönmesi oldu. Ada Oyunu’nu Ünlüler 10-7 skor ile kazandı. Böylelikle üst üste 4. oyunlarını kazandılar. Gönüllüler yine kaybetmenin hüznünü yaşadı. Nagihan oyun sonrası oyunun kaybedilme nedenlerinden birinin oyun esnasında tecrübelilerin sözünün dinlenmemesi olduğunu belirtti. Hakan çok üzgün olduklarını söyledi. Acil toparlanmaları gerektiğini söyledi.

[pembetext]Survivor 2018 Takımlar Neden Dağıldı? Tıklayınız![/pembetext]

Nagihan ise oyun esnasında her çıkan bana bir kişi bağırsın gibi sözleri söylemelerinin yanlış olduğunu söyledi. Anıl’da herkesin her şeyi bildiği için kimse dinlemiyor dedi. Anıl ise Dokunulmazlık oyununu kazancaklarını söyledi. Ünlüler Takımı’nda ise Turabi Gönüllüler Takımı’nın tarlasının hasat vermediğini söyledi. Ünlüler dokunulmazlık oyunu öncesi ada oyunundan kazandıkları poğaçaları afiyetle yediler. Sonrasında ise ilk dokunulmazlık oyunu oynandı.

Dokunulmazlık oyununda Adem ile yarışan Murat çıkış ile ilgili bir sorun yaşadı ve geç kaldı. Oyunu Adem aldı. Murat ise bu duruma çok sinirlendi ve adeta sinir krizi geçirdi. Adem yanına giderek teselli etti. Kıyasıya bir oyun oynandı ve skor 9-8 Ünlüler lehine kadar geldi. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler 10-8 skor ile kazandı. İlk elenme adayları ise Cumali ile Yağmur oldu. Survivor 2018 8 Nisan 2. dokunulmazlık oyununu da Ünlüler’in kazanacağını düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

İkinci Dokunulmazlık oyununu Ünlüler Takımı 10-7 kazandı. Gönüllüler içlerinden bir isim daha çıkaracaklar.

Survivor 2018 8 Nisan Videosu

Etiketler: 8 nisan dokunulmalığı kim kazandı survivor 2018 2. dokunulmazlık kim kazandı 8 nisan survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı 8 nisan 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL