Survivor 2018 9 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 93. Bölüm Neler Yaşandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor’da finale çok kısıtlı bir zaman kala dokunulmazlık oyunlarının önemi de artıyor. Dominic’te zorlu yaşam şartlarında 4 aydır mücadele veren yarışmacılar Kıbrıs finaline gidebilmek için her şeyini ortaya koyuyor. 9 haziran cumartesi yine soluksuz  izlenecek bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Neler yaşandı? 

İki takım da dokunulmazlık oyunlarını kazanmak ve stressiz bir eleme haftası geçirmek istiyorlar. Bunun için gerekli ne varsa yapmaya hazırlar. Özellikle ünlüler takımı ilk dokunulmazlık oyununu kazanıp gönüllülerin kimleri potaya koyduğunu öğrenmek ve ikinci dokunulmazlığı kaybettikleri durumda uygulayacakları stratejiyi belirlemeyi planlıyorlar.

Artık hiç bir yarışmacının garantisi yok. Hepsi birbirinden güçlü ve oy potansiyeli yüksek isimler. Dominic’te hepsi çok güçlü 11 yarışmacı finale kalabilmek ve şampiyon olmak için hayaller kuruyor. Fakat bu 11 kişiden sadece bir kişi Survivor 2018’in birincisi olacak.

9 haziran cumartesi akşamı iki takım içinde kritik bir dokunulmazlık oynanacak. Fakat bu sıradan bir dokunulmazlık değil. Çünkü Sema parkurun başlangıcında kaymaları gereken engelden yükseklik korkusu olduğu için atlayamayacak. Ve oyunu bırakarak takım arkadaşlarının yanına gelecek. Gönüllüler takımı Sema’ya tepki gösterecek ve ortalık bayağı hareketlenecek. acun Ilıcalı’nın açıklamasıyla problem çözülecek. Fakat Sema’ya herhangi bir ceza uygulanacak mı onu bu akşam yayınlanan bölümde izleyerek öğreneceğiz.

Survivor’da gönüllüler ve ünlüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşanıyor. Fakat kaybeden takım genelde ünlüler oluyor. Gönüllüler takımı son zamanlarda olağanüstü bir performans sergiliyor ve karşılığını da alıyor.

Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu sırasında başa baş bir mücadele yaşanacak. Takımlar kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacak. Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusuna gelince ilk dokunulmazlığı %80 gönüllüler kazanacak. 

Etiketler: 9 haziran dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı survivor 9 haziran dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL