Survivor 2018 9 Mart Cuma Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı? (20. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 9 Mart Cuma Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı? (20. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken 8 Mart Perşembe günü oynanan Ödül Oyunu sonrası 9 Mart Cuma günü oynanacak olan Ödül (İletişim) Oyunu’nu kimin kazandığı merak konusu oldu. Peki 9 Mart Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Tüm bilgiler yazımızda…

Survivor 2018 9 Mart Cuma Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Survivor oyunlarının oynandığı Dominik Adası’nda yarışmacılar içn ilk başlarda olmasa da olur dedikleri iletişim oyunu, yarışmacıların arkadaşlarının eksilmesi, arkadaşları ile olan kavgalarından dolayı yalnız kalmaları ve sıkılmaları dolayısıyla büyük önem taşımaya başlıyor. Survivor 2018 9 Mart Cuma günü de iletişim oyunu oynanması bekleniyor. Bu oyun o kadar çok önem taşıyor ki bunu şu an anlamayan bazı yarışmacılar ileride daha iyi anlayacak.

Survivor 2018’de geçen hafta oynanan ödül (iletişim) oyununu All Star 10-4 bir skorla kazanmış ve arkadaşları ile mesajlaşmayı hak etmişti. All Star bu ödülü ikince kez kazanmış, hayranlarından kendilerine gelen mesajları okumuşlar ve çok sevinmişlerdi. Gönüllüler ise bu oyunu bir defa kazanmış onda da hayranlarından gelen mesajları okumuş, mutlu olmuşlardı. Bu oyunlar iki takım için büyük moral kaynağı oluyor ve yarışmalara daha moralli ve enerjik çıkıyorlar.

[mavitext]Survivor 2018 Son Değişiklikler Tıklayınız! [/mavitext]

 

Survivor 2018’de oynanan son ödül oyununda ise Nihat ile Hakan’ın tartışması damga vurmuştu. İkili arasında yaşanan bu gerilim kavgaya dönüşmeden arkadaşları tarafından ayrıldı. Aynı şekilde Anıl ile Turabi arasında da kısa süreli bir tartışma yaşandı. Bu oyunda bu kadar tartışma yaşanmasının nedeni ise oyunda yarışmacıların futbol oyunu oynamaları ve birbirine çok yakın temas içerisinde olmalarından kaynaklanıyor. Tartışmanın kavgaya dönüşmeden sonlanması ise sevindirici bir haberdi.

Survivor 2018’de 9 Mart Cuma günü oynanacak olan ödül (iletişim) oyununu kazanan henüz belli olmadı. Ancak görülen o ki son zamanlarda oyunları alan All Star bu oyunu da rahatlıkla alabilir. Salon oyunu dediğimiz oyunların oynanaması halinde Gönüllüler’in bir şansı bulunuyor. Ancak parkur oyunlarında Gönüllüler’in işi zor. Bakalım sonuç ne olacak. Siz son zamanlarda All Star’ın üst üste aldığı oyunları düşünürseniz takımlar arasında bir dengesizliğin olduğunu söyleyebilir misiniz? Gönüllüler’e All Star’dan bir isim geçse kim olurdu? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018 9 Mart Ödül İletişim Oyunu’nu All Star 10-4 kazandı. İletişim Ödülü’nü kazanan All Star üst üste 11. oyununu aldı. Gönüllüler’de ise hüzün hakimdi. 

[saritext]Survivor 2018 Ecem’in Yerine Gelecek Olan Yarışmacı Kim? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 20. bölüm fragmanı survivor 2018 9 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 ödül oyunları survivor 9 mart iletişim oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL