Survivor 2018 Acun’un Yarışmacılara Sürprizi Ne? 20 Haziran

Survivor 2018 Acun’un Yarışmacılara Sürprizi Ne? 20 Haziran

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de 20 haziran dokunulmazlık oyunu sonrasında Acun Ilıcalı yarışmacılar bir sürprizi olduğunu açıkladı. Acun Ilıcalı’nın Survivor 2018 yarışmacılarına sürprizi ne?

Survivor’da bu akşam önce Nagihan ve Adem arasında kıran kırana bir sembol oyunu oynandı. Sembol oyununda kadın ve erkek eşitliğinin sağlanması için zorlayıcı bir parkurdan ziyade dikkat ve hafıza gerektiren bir oyundu. Kazanan isim Adem oldu. Kıbrıs finaline doğrudan gitme şansını yakalayan isim Adem olurken Nagihan bu fırsatı ne yazık ki kaçırdı.

Survivor 2018 20 haziran dokunulmazlık oyunu sırasında parkurun sonuna kadar gelip Hakan parçaları yanlış koyunca kimsenin onu uyarmamasına sinirlendi. Ve yarışı bıraktı. Hatta Hilmicem’e küfretti. Çok sinirlenen Hilmicem ve Hakan arasındaki gerginlik uzun süre devam etti.

Acun Ilıcalı, sahilde mini bir parti düzenleyecek ve Kenan Doğulu yarışmacılara şarkılar söyleyecek.

Survivor 2018 20 haziran dokunulmazlık oyunu oynandı ve sonrasında Acun Ilıcalı yarışmacılara çok özel bir sürprizi olduğunu dile getirdi. Şimdi herkes Acun’un sürprizi ne sorusuna yanıt arıyor. Acun Ilıcalı yarışmacılar için yemek ödülü verecek olabilir. Sizin düşünceleriniz nedir?

Etiketler: acunnun survivor yarışmacılarına sürprizi ne survivor 2018 acun ılıcalının yarışmacılara sürprizi ne


Yorum yaz