Survivor 2018 Ada Konseyi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İlk İsim!

Survivor 2018 Ada Konseyi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İlk İsim!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de ilk hafta geride kalırken ilk hafta oynanan oyunlar sonrası Survivor 2018’de 18 şubat pazar günü bir isim veda ediyor. Aslına bakılırsa bu isim belli oldu. Zira bu akşam oynanan oyun çoktan oynanmış ve eleme yapılmış, elenen isim ise belli olmuştu. Şimdi sıra izleyicinin bu ismi öğrenmesine geldi. Peki Survivor 2018’e ilk veda eden isim kim oldu? Tüm bilgiler yazımızda sizlerle.

Survivor 2018 Ada Konseyi Kim Elendi? Adaya Veda Eden İlk İsim!

Survivor 2018’de ilk hafta bir çok ödül oyunu oynanırken bu sene bir değişikliğe gidilerek tek bir dokunulmazlık oyunu oynanmaya karar verildi. Değişen bu kural ile birlikte elemeye çıkacak isimlerin seçilme şeklide Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre 3 kişi elemeye çıkacak. Elemeye çıkacak isimlerin seçilmesi ise şu şekilde olacak.

Elemeye çıkacak isimlerin birini bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belirleyecek. İkinci isim ise ada konseyinde arkadaşları tarafından yapılacak oylamada çıkacak. Üçüncü isim ise performans olarak en yüksek puana sahip olan isim belirleyecek. Çıkacak bu üç isimden en az oya sahip olan isim ise elenmiş olacak. Evet şu an elenen isim belli oldu. Belki şu an Türkiye’ye yola çıkmıştır bile. Peki bu isim kim olabilir.

[mavitext]Survivor 2018 İlk Dokunulmazlık Oyunu Kim Kaybetti? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor’da ilk elenen ismi belirlemenin ilk yolu dokunulmazlığı kaybeden takımdan geçiyor. Öncelikle dokunulmazlığı kaybeden takımı öğrenmemiz gerekiyor. Şu an o da belli olmadı. Bu yüzden iki takımı kaybetmiş olarak düşünürsek kim elenir ona bakmamız gerekiyor. Gönüllüler kaybederse Gamze ismi ön plana çıkarken, All Starlar kaybederse Ecem ismi ön plana çıkıyor. Benim düşüncem bugün Dokunulmazlığı Gönüllüler’in kaybedeceği yönünde ve elenen ismine Gamze olacağını düşünüyorum. Tabiki burada bireysel dokunulmazlık ve ada konseyinden çıkacak isimlerde önemli.

Survivor 2018’de Gönüllüler bir oylama yapmış ve Ecem’den sonra Gamze ismini karşı takıma göndermek için oylamıştı. Bu yüzden bir ismin Gamze olacağını düşünüyorum. Öte yandan Bireysel Dokunulmazlığı alacak isim Melih ve Anıl olursa Cumali ismi de çıkabilir. All Star’da ise Ecem dışında Nagihan, Sahra isimleri çıkabilir. 18 şubat pazar elemeye çıkan isimleri ve Survivor 2018’e veda eden ismi belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

[mavitext]Survivor 2018 20 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de tahmin ettiğimiz gibi All Star takımı kazandı. Gönüllüler kendi arasında bireysel dokunulmazlık oynayacak. Gönüllüler’den bir isim adaya veda edecek. Bireysel Dokunulmazlığı Funda kazanırken, haftanın en iyi performansı Ramazan oldu. Bu iki isim eleme adaylarından 2’sini belirleyecek. 3. adayı Ada Konseyi belirleyecek. 3. isim Cumali oldu. Bu 3 isimden Marcus’un elenmesi bekleniyor. Elenen isim 20 Şubat Salı belli olacak.

Survivor 2018’den veda eden isim düşündüğümüz gibi Marcus oldu.

[saritext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Gamze Videosu

Etiketler: survivor 2018 adaya kim veda etti survivor 2018 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı Survivor 2018 kim elendi survivor 2018 oylamaya çıkan isimler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL