Survivor 2018 Adem ve Turabi Neden Tartıştı? Tartışma Nedeni?

Survivor 2018 Adem ve Turabi Neden Tartıştı? Tartışma Nedeni?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Acun Ilıcalı oyun sonrası Turabi ve Adem’in tartışma içine girdiğini söyledi. Peki bu iki isim neden tartıştı? Tartışma nedeni neydi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Adem ve Turabi Neden Tartıştı? Tartışma Nedeni?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 19 Mart Ödül oyunu ile devam ediyor. Ödül olarak Fenerbahçe Galatasaray maçı verilirken oyunu kazanan takım Yunan takımı ile karşılaşacaktı. Yarışmada Acun Ilıcalı Ada Konsey’inde bir konuyu dile getirdi ve Adem ile Turabi’nin ciddi tartışma yaşadıklarını bu tartışmanın ikili arasında beklenmediğini ve bunun üzerine konuşulacağını söyledi.

Turabi ile Adem neden tartıştı diye izleyiciler de merak etti. Turabi ve Adem’in neden tartıştığı şuan için belli olmadı ancak oyun sonrası dediğine göre Gönüllüler ile mi yoksa Yunan takımı ile oynadıkları oyundan sonra mı tartıştıkları merak konusu oldu. Benim düşüncem Yunan oyunu sonrası tartıştıklarını düşünüyorum. Bunun nedeni olarak seçimlerle alakalı bir durum olabileceğini düşünüyorum. Sizce Adem ile Turabi neden tartışmıştır?

[saritext]Survivor İpek Neden Sakatlandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de 19 Mart öncesi Dokunulmazlık Oyunu oynandı ve All Star 10-5 skor ile oyunu kazandı. Gönüllüler ise Bireysel Dokunulmazlık oyunu oynadı ve Nagihan dokunulmaz olurken, Funda haftanın en iyi ismi oldu. Ada Konseyi’nde ise İpek ismi çoğunlukla söylenirken, Nagihan Ramazan’ı, Funda ise Birsen’i söyledi. Elenme adayları olarak İpek, Birsen, Ramazan ismi çıktı. Bu üç isimden kimin gideceği merak edilirken İpek isminde yoğunlaşılıyor.

Survivor 2018’de Yunan takımı ile All Star’ın oynayacağı düşünülürken oyunu Türkiye’nin kazanacağı tahmin ediliyor. Enternasyonel oyunlarda daha önce Romanya’ya karşı oynamıştık ve 2-1 üstünlükle seriyi tamamlamıştık. Bakalım Yunanistan karşısında Milliler ne yapacak? Siz Turabi ile Adem tartışmasında kimi haklı görüyorsunuz?

Adem ve Turabi arasında bir tartışma yaşanmış ancak tam olarak ne tartıştıklarını bilemiyoruz. Sadece ikiside takımdaki kadın yarışmacılardan özür diledi. Bu şu demek; ikisi arasında yaşanan tartışma küfürlü bir tartışma idi ya da ikisi arasında yaşanan tartışmayı ayırmak için kadınlar araya girdi Adem ve Turabi’de onlara kötü davrandı. Bu iki nedenden dolayı kadınlardan özür dilediler. Kendi tartışmalarının neden kaynaklandığını ilerleyen günlerde daha net göreceğiz.

Sema’nın açıklamalarında oyun sonrası Adem’in müzik mırıldanması nedeniyle Turabi’nin bu olayın üzerine gitmesi ve sonrasında fiziksel kavgadan ziyade birbirlerine atışmaları sonrası ciddi bir tartışma çıkmıştır. Burada Sema Adem’in çok sabırlı olduğunu söylemiştir.

[mavitext]Survivor Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor adem ve turabi neden tartıtı survivor turabi ve adem tartışma nedeni neydi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL