Survivor 2018 Anıl Berk Baki Kimdir? Yaşı, Boyu, Mesleği

Survivor 2018 Anıl Berk Baki Kimdir? Yaşı, Boyu, Mesleği

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018’de yarışacak olan yarışmacılar belli olmaya devam ediyor. Son olarak Gönüllüler Takımı’nın tamamı açıklandı. Kuşkusuz yarışmacıların bir çoğu merak edilirken ” sadece çıkar yarışırım, galibiyet arkamdan gelir ” sloganı ile rakiplerine meydan okuyan Anıl Berk Baki şimdiden en çok merak edilen yarışmacılardan biri oldu. Peki Anıl Berk Baki kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Anıl Berk Baki Kimdir? Yaşı, Boyu, Mesleği

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Anıl Berk Baki, 1.80 boyunda 84 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu terazi burcudur. Baba tarafından Trabzonlu olan Anıl Berk Baki, liseyi Galatasaray Lisesi’nde yatılı olarak okumuştur. Galatasaray Lisesi’nde okurken yelkende milli takımda yarışmacı olarak bulundu. Atletizm’de 400 metrede İstanbul ikinciliği elde eden başarılı isim, voleybolda da şampiyonluklar elde etti. 2011 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Baki, Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarım ve İletişim Bölümü’nde tamamlamıştır.

Anıl Berk Baki, okul yıllarında hem okudu hem de yelken sporuna devam etti. Amerikan Futbolu’da oynayan sporcu bu branşta Türkiye şampiyonluğu yaşadı. Yelken’de profesyonelleştiği için Amerikan futbolunu bırakan Anıl Berk Baki Yelken’de kendi takımını kurarak yarışmaya devam etti. Yelkende Türkiye 3.lüğü ve 1.liği yaşayan Anıl Berk Baki Fransa’da düzenlenen Üniversiteler arası turnuvada takımı ile birlikte 2. oldu. Yeditepe Üniversitesi’nden 2013 yılında mezun oldu. CrossFitt ile tanışan ve ülkemizi yurt dışında temsil eden başarılı isim spor ile yatıp spor ile kalkmaktadır.

[pembetext]Survivor 2018 Ecem Karaağaç Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Anıl Berk Baki, Survivor’da Yelken sporcusunun nasıl başarılı bir performans göstereceğini göstermek istediğini belirtmiştir. Survivor ile ilgili olarak hedefine küçük adımlar ile gideceğini belirten sporcu, ikinci hedefinin ise Survivor’da arkadaş ortamını oluşturup takım olabilme adına yapması gereken ne varsa onu yapmak olduğunu söylemiştir. All Star yarışmacıları için ise hepsine saygı duyduğunu yarışırken sadece kendisi ile yarıştığını belirtmiştir. Ada da iken en çok Yelken Takımı’nı özleyeceğini dile getiren Anıl Berk Baki, ailesini çok sevdiğini de dile getirmiştir. Anıl Berk Baki’ye Survivor 2018’de başarılar dileriz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Anıl Berk Baki Videosu

Etiketler: survivor 2018 anıl kim survivor 2018 anıl mesleği survivor anıl berk boyu survivor anıl berk yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL