Survivor 2018 Batuhan Neden Yok? Neden Elendi? Diskalifiye mi Oldu?

Survivor 2018 Batuhan Neden Yok? Neden Elendi? Diskalifiye mi Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma Dokunulmazlık Oyunları ile devam etti. Yarışmada Acun Ilıcalı Gönüllüler Takımından Batuhan adaya veda etti. Batuhan’ın vedası Gönüllüler’de şok yaşatırken Batuhan neden veda etti? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Batuhan Neden Yok? Neden Elendi?

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunu sonrası yapılan konseyde Acun Ilıcalı 2 önemli açıklamada bulundu. Bu açıklamanın ikincisi All Star Takımı’nın dağılacağı yönünde oldu. Zira All Star Takımı’nı yenecek bir takım çıkaramadıklarını itiraf eden Acun Ilıcalı bundan böyle All Star’ın ilk yarışmacıları olanları (şu an 11 kişi) dağıtma kararı aldıklarını söyledi. Bu durum herkesi şoka uğratırken ilk açıklaması ise Batuhan’ın artık Survivor’da olmayacağı şeklinde oldu. Peki neden?

Batuhan tıpkı geçen seneki Gönüllüler Takımı’ndaki Eser West gibi takımdan kendi isteği ile ayrıldı. Batuhan Acun Ilıcalı’ya giderek artık Survivor’da yarışamayacağını belirtmiş ve ayrılmak istediğini dile getirmiştir. Bu durumda Acun Ilıcalı Batuhan’ın Survivor 2018 hayatının sonra erdiğini açıkladı. Batuhan son zamanlarda iyice sessizleşmişti ve sakat durumdaydı. Özellikle oyunlarda iyi performans gösteremedi. Hızlı bir yarışmacı idi ancak atışlara gelemiyordu. Tüm bunlar Batuhan’ı psikolojik olarak yıprattı ve Survivor’a veda etmesine neden oldu.

[pembetext]Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Tıklayınız![/pembetext]

Batuhan son zamanlarda oynamadığı halde All Star takımı ile çok tartıştı. Her seferinde karşı takım ile tartışmaya giren Batuhan aslında ilk geldiğinde de Turabi ile tartışmış ve Turabi’ye bir türlü parkurda cevap verememişti. Bu durumun kendisini iyice yıprattığını düşünüyorum. Zira parkurda oyun kazanamayan biri olarak iddialı açıklamalar yapmak sonrasında sıkıntıları da beraberinde getirdi.

Survivor 2018’de Gönüllüler Adasında Batuhan’ın gitmesi Gönüllüler adına bir şey değiştirmedi. Zira takımlar zaten karıştı. Batuhan’ın bu durumdan haberi var mıydı bilemiyorum. Eğer haberi yoksa içinden gittiğine pişman olmuş mudur bunu da kendisi Survivor Panaroma’da çıklayacaktır. Eğer haberi yoksa bence pişman olmuş olabilir. Ancak pişman olmadım diyecektir. Siz Batuhan’ın gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Yokluğu takımlara bir etki etti mi? 

[mavitext]Survivor 2018 Takımlar Neden Karıştı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 batuhan neden yok survivor batuhan diskalifiye mi oldu survivor batuhan neden elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL