Survivor 2018 Berna Canbeldek Kimdir? (Ecem’in Yerine Gelen Yarışmacı)

Survivor 2018 Berna Canbeldek Kimdir? (Ecem’in Yerine Gelen Yarışmacı)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Gönüllüler’den All Star’a geçen Ecem sakatlanmış ve Survivor hayatı sonra ermişti. Acun Ilıcalı Ecem’in yerine yeni bir yarışmacının dahil olacağını söylemişti. O yarışmacı sonunda belli oldu. Ecem’in yerine gelen yarışmacı Berna Canbeldek oldu? Peki Berna Canbeldek kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Berna Canbeldek Kimdir? (Ecem’in Yerine Gelen)

Survivor 2018’de Ecem’in yerine gelen Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Profesyonel dansçı ve dans eğitmenidir. 12 yaşından itibaren dans eğitimi alacmıştır. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesi ile birlikte Berlin’de yaşayan yarışmacı 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz isimli yarışmaya da katılmıştır. Küçük yaşlardan itibaren dansa olan merakı onun bu mesleği yapmasını da sağlamıştır.

Dans dışında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi seven yarışmacı Berna Canbeldek 169 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır. Survivor’a daha öncede karılan başarılı isim 2014’de Gönüllüler Takımı’nda yer almıştır. Survivor 2014’de Ünlüler’de Tolga Karel, Ahmet Dursun, Duygu Bal, Merve Aydın, İsmail Baki, Eda Özerkan, Gökhan Keser, Serenay Aktaş yer alırken, Gönüllüler’de ise; Samanta Mentes, Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu, Mert Palavaroğlu yer almıştır.

[saritext]Survivor 2018 19 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Berna Canbeldek bu dönemde Sahra Işık ile bir çok tartışma yaşamış ve Sahra’ya dayanamamış ve fiziksel müdahelede bulunarak Survivor’dan diskalifiye olmuştu. Turabi’nin de olduğu yarışmada Berna çok sinirli bir karaktere bürünmüştü. Bu durum sonrası ise Acun Ilcalı Berna’ya bir daha böyle bir durumda kendisine sahip çıkıp çıkamayacağını sormuş Berna ise çıkamayacağını belirtince Berna Canbeldek elendi.

Berna ile Sahra’nın bu sene de tartışmalarına şahit olacağız gibi duruyoruz. Zira ikisi de sert karakterde ve sinirli yarışmacılar. Berna’nın All Star’a çok faydası olacağını düşünmemekle birlikte eğer kendisini geliştirmişse faydalı olabilir, yoksa Elif ile birlikte elenme adayları içinde yer alacaktır. Siz Berna’nın All Star’a fayda sağlayacağını düşünüyor musunuz? 

[mavitext]Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Berna Canbeldek Survivor 2014 Diskalifiye Videosu

Etiketler: survivor 2018 berna canbeldek kim survivor all stara yeni gelen yarışmacı survivor berna boyu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL