Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Birleşme Partisine Kimler Kalacak?

Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Birleşme Partisine Kimler Kalacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Acun Ilıcalı yeni kurallardan bahsederken Birleşme Partisine kadar her hangi bir sakatlanma olması ve oynayamama durumunda yeni yarışmacının dahil olacağını sonrasında ise böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylemişti. Bu durum izleyicilerde Birleşme Partisi ne zaman? Kaç kişi kalacak? Birleşme Partisi’nde neler oluyor gibi soruların sorulmasına neden oldu. Birleşme Partisi ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Birleşme’ye Kimler Kalacak?

Birleşme Partisi, bir futbol maçının ilk yarısının bitmesi ile verilen 15 dakikalık ara gibi bir durum. Yaklaşık 5 aylık Survivor macerasının yarısında takımların birleşmesine Survivor’da Birleşme, bu günde bir takım ünlü kimselerin katılımı ile yapılan eğlenceye ise Birleşme Partisi diyoruz. Evet Survivor uzun bir maraton illaki bir dinlenme bir nefes alma gerekiyor. Survivor’da bu durum Birleşme Partisi ile sağlanıyor.

Birleşme Partisine kalacak isimler ise henüz belli olmadı. Survivor 2018’de yaklaşık 24 kişi bulunuyor. Dolayısıyla birleşme partisine en az 12 kişinin kalacağını söyleyebiliriz. Bu kişilerden kimlerin kalacağı ise belli olmadı. Birleşmeye kalacak isimleri belirleyen oyun ise Dokunulmazlık olacak. En çok dokunulmazlığı alan takım içinden birleşmeye de en çok isim katılacak. Bunu ilerleyen bölümlerde daha net göreceğiz. Benim düşüncem birleşmeye All Star’dan daha çok kişinin kalacağı yönünde.

[mavitext]Survivor 2018 Ne Zaman Final Yapacak? Tıklayınız![/mavitext]

Birleşme’ye kalacaklar arasında oy potansiyeli yüksek yarışmacılar, Turabi, Hilmicem, Merve, Adem, Ümit Karan, Anıl, Melih, Nevin, Funda, Birsen ve Nagihan ile Sema olacağını düşünüyorum. Birde yeni gelecek 4 kişi arasından kalanlar olabilir. Bunları ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Birleşme Partisi geçen sezon 9 Nisan’da yapılmıştı. Bu sene de Nisan ayı içerisinde olacağı tahmin ediliyor. Birleşme Partisi’ne geçen sezon Fatih Terim ve Mustafa Sandal ile eşi katılmıştı.

Birleşme Partisinden sonra takımlar birleşiyor. Bu sene geçen sene kısmen oynanan Yunanistan Survivor’u ile 10 kişi kalındığında yarışılacak ve kıyasıya mücadele başlayacak. Birleşmede yarışmacıların kiloları ölçülüyor, bir de şarkı yarışması yapılıyor. Birleşme Partisi’nden sonra verilen ödüller ise daha çaplı ödüller oluyor. Birleşme Partisi ile ilgili yeni gelişmeleri sayfamızdan paylaşacağız.

Birleşme Partisinin ( Güncelleme) detayları belli olmaya başladı. Birleşme Partisi’nde geçen senelerde olduğu gibi şarkı yarışmasının olacağını Acun Ilıcalı Survivor Extra programında açıkladı. Birleşme Partisi’nde jüri üyeleri ise 3 Adam olacak. Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenerler’in jüri üyesi olacağı yarışmanın galibi merak konusu olacak.

[saritext]Survivor 2018 Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Survivor Birleşme Partisi Videosu

Etiketler: survivor 2018 birleşme partisi ne zaman survivor 2018 birleşme partisi şarkı yarışması survivor 2018 birleşme partisinde neler oluyor survivor 2018 birleşmeye kimler kalacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL