Survivor 2018 Büyük Final Ne Zaman Olacak? Yayın Tarihi Hangi Güne Alındı?

Survivor 2018 Büyük Final Ne Zaman Olacak? Yayın Tarihi Hangi Güne Alındı?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen reality yarışma programı Survivor 2018’in büyük finali izleyenler tarafından heyecanla bekleniyordu. Fakat yaşanan talihsiz kazanın ardından Survivor’ın yayın akışında önemli değişikliler yaşandı. Çeyrek final heyecanının yaşanacağı 27 haziran günü Acun Medya ekibinde çalışan kameraman Alper Baycı’nın vefatı üzerine yarışma ertelenmişti. Şimdi herkesin merak ettiği konu Survivor 2018 büyük final ne zaman? Hangi tarihe alındı? 

Survivor 2018’de 29 haziran cuma akşamı çeyrek final heyecanı ardından 30 haziran cumartesi büyük final yapılacak. Buruk da olsa 30 haziran cumartesi 5 aylık serüvenin şampiyonu açıklanacak. 12 yıllık bir geçmişi olan programda ilk kez böyle bir talihsizlik yaşanıyor. Acun Ilıcalı daha önce katıldığı programlarda Dominic’te suç oranını düşürdükleri için ülke yönetimindeki önemli kişilerden tebrik aldıklarını dile getirmişti. Normal şartlarda bu tarz gasp ve yan kesicilik suçlarının sıklıkla görüldüğü bir bölge olduğu bilinen Dominik’te yıllardır ilke kez yaşanan bu kazanın sonucu bütün ülkeyi yasa boğdu.

Survivor 2018’de son durum ne? Çeyrek finale hangi yarışmacılar kaldı? İlk sms oylamasına kimler çıkacak? Survivor 2018’de yarı final koltuğunu garantileyen iki yarışmacı Hilmicem ve Anıl oldu. Geriye Adem, Damla, Nagihan ve Turabi kaldı. Bu adaylar arasından ise halk oylamasında en yüksek oyu alan isim yarı finalistler arasında yer alacak.

29 haziran cuma canlı yayında halk oylamasında en yüksek oyu alan isimle birlikte Hilmicem ve Anıl arasında tekrar bir sms oylaması gerçekleşecek. Ve en yüksek oyu alan isim Survivor 2018’in şampiyonu olacak. Survivor 2018’in 2 gün boyunca yayınlanmaması ekranlarda büyük bir boşluk oluşturdu.

Survivor 2018 yola çıktığında gönüllüler ve all star olmak üzere toplam 24 yarışmacı mevcuttu. Yarışmacılar arasından sakatlanarak ayrılan veya kendi isteğiyle ayrılanların yanında her hafta eleme adayı olarak gösterilip halk oylamasıyla veda eden isimler oldu. Uzun bir sürecin sonunda azimle, güçle, hırsla yarışan 6 isim şampiyon olmak için heyecanla bekliyor.

Survivor 2018 büyük final ne zaman? Hangi güne alındı soruları izleyenler tarafından oldukça merak edildiği için konuyla ilgili detaylı açıklamaları sizler için yaptık. Survivor 2018 29 haziran büyük final tarihi 30 haziran cumartesi akşamı canlı yayınla gerçekleşecek.

Etiketler: survivor 2018 büyük final ne zaman survivor 2018 büyük final tarihi hangi güne alındı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL